Танцуващи със звездите: Всички предишни партньори на Саша Фарбър в шоуто

click fraud protection

Професионалната танцьорка Саша Фарбер се състезава в осем сезона на Танцувайки със звездите, където си партнира със знаменитости като Снуки, Тоня Хардинг, Али Брук и Джъстина Мачадо. Саша е родена в Русия, но е израснала в Австралия. Като млад танцьор той спечели няколко шампионати и в крайна сметка беше включен в церемонията по закриването на Олимпийските игри през 2000 г., които се проведоха в Сидни. След това Саша беше хвърлен в австралийското издание на Танцувайки със звездите, където се състезава заедно с певицата Ники Уебстър. Заедно Саша и Ники спечелиха петото място през този сезон.

Като цяло Саша Фарбър има 20-годишна кариера, която в крайна сметка му дава място като професионален танцьор на американски DWTS серия на ABC. Той се състезава осем пъти в шоуто и стига до финала общо четири пъти, което е доста впечатляващ опит. За съжаление, Саша така и не успя да спечели шоуто, но се сближи доста пъти. На DWTS 2020, Саша пристига на големия финал с най -малък брой общи точки и най -нисък среден резултат за сезона. С това казано, той и партньорката му Джъстина Мачадо винаги са вълнували съдиите и публиката, така че във финала може да се случи всичко.

Сега, когато Саша Фарбър официално е на Танцувайки със звездите 2020 финал, за феновете е полезно да хвърлят поглед назад към някои от неговите бивши партньори в шоуто и да си спомнят докъде са стигнали през съответните си сезони. Саша е за първи път DWTS беше в сезон 17, който се излъчи през 2013 г. Той си партнира с Джърси Шор звездата Снуки, но дуото стигна едва до осмо място в сезона. След няколко години, Саша се върна на състезанието DWTS сезон 22, където се състезава с актрисата Ким Фийлдс и се класира на седмо място като цяло. След това се сдвои с Малка жена звездата Тера Холе на сезон 23 и с олимпийската гимнастичка Симоне Бийлс на сезон 24. На Танцувайки със звездите сезон 26, Саша танцува с легендарната фигуристка Тоня Хардинг и получава трето място, което е най -далечното, което някога е достигал. През сезон 27 Саша и гимнастичката на знаменитости Мери Лу Ретън не успяха да преминат деветото място. Но той се върна на трето място в сезон 28, в който се състезава заедно с Али Брук.

В този момент На DWTS сезон 29, Саша Фарбър и партньорката му Джъстина Мачадо са осигурени в големия финал. Те обаче имат най -лошия опит сред финалистите, така че в момента са абсолютните аутсайдери на поредицата. Определено Саша и Джъстина ще победят Нев Шулман и Джена Джонсън или дори Кейтлин Бристоу и Артем Чигвинцев на финала. От друга страна, за тях няма да е изненада да направят няколко изненади по време на последното си излизане за сезона.

Феновете очакват с нетърпение Танцувайки със звездите 2020 финал следващата седмица. Като цяло, това беше много забавен сезон, в който участваха много изненадващо талантливи танцьори.

Танцувайки със звездите сезон 29 се излъчва в понеделник от 20:00 ET по ABC.

90 -дневен годеник: Ариела разкрива дали има повече бебета с Биниям