9-те най-добри победители в категорията American Ninja Warrior, класирани

click fraud protection

От Дейвид до Джеф, открийте най-доминиращия печеливш състезател в American Ninja Warrior.

14-ти сезон на хитовия риалити сериал Американски войн нинджаприключи на 5 септември 2022 г., като тийнейджърът Кадън Лебсак спечели втори пореден сезон. Впечатляващото постижение за второкласника в гимназията го поставя в разреден въздух с пантеона на страхотни състезатели за всички времена в шоуто, само няколко от които са били обявени за победител повече от веднъж.

С монументалната победа на Каден, която е свежа в съзнанието, струва си да погледнем назад и да преценим къде се нарежда неговият двукратен успех като American Ninja Warrior в историята на шоуто. Кой знае, може би Каден ще спечели трета поредна титла.

Леви Меувенберг - Сезон 1

Обратно кога ANW беше смятан за малко повече от измамна новост, фрийрънърът Леви Меувенберг прие предизвикателството и направи доблестно бягане през ръкавицата. Повечето обаче биха се съгласили, че най-големите успехи на Леви са настъпили на Саске, японското състезание ANW е адаптиран от.

След спорна победа в Саске На 26, Леви е обявен за победител и първият американец Last Standing. Въпреки това, когато е поканен да защити титлата си на ANW сезон 2, Леви беше принуден да се оттегли поради контузия. След сезон 4 Леви се оттегли от състезанието, оставяйки много фенове да мислят какво би могло да се случи, ако той продължи.

Брент Стефенсен - Сезон 4

Професионалният каскадьор Брент Стефенсен се е състезавал ANW 10 пъти до днес. В Сезон 4 той беше обявен за последния устоял нинджа, след като стана първият американски състезател, завършил Ultimate Cliffhanger. Въпреки че това постижение със сигурност се откроява, Брент беше и първият състезател в Сезон 4, който достигна до Стената по време на Етап 2 на финалите в Лас Вегас и го завърши навреме.

Но точно като Леви, Брент се провали силно на Етап 3 от състезанието и падна от Hang Climb във водата отдолу. Въпреки че единствената му победа не е повод за кихане, най-голямото постижение на Брент беше преминаването през Етап 1 от финалите с 29 секунди преди края.

Браян Арнолд - Сезон 5

Въпреки че се състезава в шоуто 7 пъти до момента, директорът по поддръжката Брайън Арнолд стана последният нинджа Поставяне в сезон 5, след като стигна до финалите в Лас Вегас, като се класира на трето място в курса на градските финали. След едва завършване на Етап 1 с оставащи 3 секунди, Браян вдигна темпото и премина през Етап 2 с оставащи над 26 секунди.

През времето си на дългогодишното телевизионно риалити шоу, Брайън също стана единственият претендент, победил Floating Boards, но не успя на Ultimate Cliffhanger поради счупен перваз. Когато получи Mulligan, Брайън стана единственият американец, завършил Hang Climb и Spider Flip. Уви, Брайън се провали в Етап 3 на състезанието, след като се бореше с летящата щанга, надминавайки с малко бягането на Брент.

Джеф Бритън - Сезон 7

Наричан Попай заради огромните си предмишници, Джеф Бритън надмина конкуренцията в Сезон 7 и беше известен като "Първият американски войн нинджа", след като премина през Етап 4 с 29,65 секунди до края часовникът. Въпреки това, поради технически правила, Britten загуби състезанието, когато Isaac Caldiero спечели по-бързо време във финалния етап.

Горчивото поражение доведе до промяна на правилата в Сезон 8 на състезателното риалити шоу, свързано със спорта. Въпреки това остава фактът, че въпреки че пише история като първият официален американски нинджа воин, Бритън не успя официално да достигне върха на състезанието. Повечето фенове обаче знаят в сърцата си, че той беше шампионът на Сезон 7.

Дейвид Кембъл - Сезони 2 и 3

След като Дейвид Кембъл стана най-отдалеченият и най-бърз американец в Сезон 2 и 3, той беше смятан за първия двукратен победител в Американски войн нинджа. Въпреки че някои може да смятат нивото му на конкуренция под впечатляващите спортисти от 2022 г., никой не може да вземе далеч от факта, че Дейвид беше първият и все още един от малкото избрани, спечелили състезанието повече от веднъж.

Докато Дейвид постигна голям успех със Саске, преди да се състезава във всичките 14 сезона на ANW, неговите доминиращи скоростни бягания бяха толкова впечатляващи, колкото всички, виждани в ранните дни на шоуто. Кембъл дори спечели числото 98 в Sasuke 27, най-високото число, дадено на американец в историята на Sasuke.

Даниел Гил - Сезон 12

Известен също като Kingdom Ninja, Даниел Гил заличи пистите с препятствия в Сезон 12, за да стане общият победител. По време на епичното си бягане Даниел не преодоля нито едно препятствие през целия сезон и си проправи път през Spider Trap и Dragonback ще спечелят плейофната група на Power Tower срещу Flex Labreck, Adam Rayl и Austin Сив. Никой друг победител не е постигал подобни подвизи.

Освен спечелването на скобата Power Tower любимото състезателно риалити шоу, впечатляващото поражение на Гил от Грей във финалния мач го накара да изостане само за да се състезава през Cliffhanger, за да поеме лидерството по пътя към победата. Това е един от най-добрите завършени снимки за всички времена в историята на шоуто.

Каден Лебсак - Сезони 13 и 14

Прясно от своя втори пореден ANW победа, Kaden Lebsack заслужава цялата заслуга на света за неговия 100% процент на победи. Кейдън се състезава в шоуто два пъти и печели два пъти, постижение, което е двойно впечатляващо, като се има предвид, че той е само на 17 години. Нещо повече, докато много от неговите колеги победители се провалиха в Етап 3, Кадън стигна до Етап 4 два пъти, преди да отпадне, ставайки първият състезател в историята на шоуто, успял да го направи в последователни години.

Кейдън е използвал своята младост и атлетизъм, за да отчита светкавични времена в пистите с препятствия, поставяне на рекорди за новобранец за етап 3 в сезон 13 и подобряване на времето си, продължило на етап 4 в сезон 14 с 5 крака. С ясно подобрение от една печеливша кампания до друга, небето е границата за Каден в неговата ANW бъдеще.

Джо Моравски - Сезон 6 и 9

Освен само двама официални Американски войн нинджа Шампиони, Джо Моравски винаги е бил смятан за топ ANW състезател. Професионалният метеоролог спечели титлата Last Ninja Standing два пъти, веднъж в сезон 6 и отново в Сезон 9, превръщайки се в един от малкото елитни, спечелили шоуто повече от веднъж за епичните си спринтове през курсове.

В сезон 6 Джо си отмъсти за това, че беше изоставен от ANW: САЩ vs. Япония турнир, като се състезавате през плаващите дъски, Ultimate Cliffhanger и чисто новия Propeller Bar в етап 3 на финалите. В Сезон 9, Джо завърши Етап 2 на финалите с над 25 секунди до края и показа мускули, като постигна най-доброто от извито тяло и ново препятствие Peg Cloud. Играч на звездите за зареждане, Джо изостава само от двамата официални шампиони ANW история.

Айзък Калдиеро - Сезон 7

Докато Джеф Бритън беше смятан за първия американски войн нинджа в Сезон 7, когато прахът се улегна, беше Айзък Калдиеро, който беше коронован като победител като първият официален американски нинджа воин шампион в шоуто история. Само един от двамата състезатели, спечелили подобно постижение, Caldiero лесно е един от най-впечатляващите победители до момента.

Прекалено самоувереният ANW победител Калдиеро спечели голямото първенство, след като победи времето на Бритън на Етап 4 за по-малко от 3 секунди, превръщайки се в едно от най-драматичните завършвания на сезона. защото ANWПравилата на 's предвиждат, че най-бързата Kanzenseiha получава наградата от $100 000, Caldiero отговаря на изискванията и заслужава титлата.