Suur vend: kõik kodukülalised, kes tegid muid tõsielusaateid ja kuidas nad tegid

click fraud protection

Seal on palju võistlejaid, kes on olnud teistes tõsielusaadetes osa sellest ajast, kui nad võistlemisega kuulsaks said Suur Vend. Paljudest kodukülalistest said pärast nende esialgseid esinemisi tohutud tõsielustaarid BB hooajal. Selle tulemusena valiti mõned neist staaridest teistesse tõsielusaadetesse, nagu CBS. Hämmastav võidujooks ja Ellujääja, aga ka MTV-d Väljakutse. Mõne õnneks esinesid nad sellel teisel reaalsusvõistlusel palju paremini. Enamiku neist pole see aga tõsi.

Pärast kaht aastakümmet CBS-i eetris olemist võib kindlalt öelda, et neid on piisavalt Suur Vend tähed mida produtsendid saavad valida teiste saadete jaoks. Sest BB on selline sotsiaalne eksperiment, mis hõlmab ka mitmeid füüsilisi ja vaimseid võistlusi, siis tuleb märkida, et need võistlejad sobiksid hästi võistlema peaaegu igas teises saates. Üldiselt on muljetavaldav, kui hästi mõnel neist endistest majakülalistest teistel saadetel läks, isegi nendel, mille puhul tundus, et neil on kõige raskem läbi lüüa.

The Amazing Race (CBS)

Neid on mitu Suur Vend staarid, kes on edasi läinud edasi võistlema Hämmastav võidujooks. Esimest korda juhtus see siis, kui BB4 teiseks tulnud Alison Irwin liitus 5. hooajaga TAR aastal 2004. Temast sai esimene BB täht üle ületada. Sel ajal võistles ta oma poiss-sõbra Donny Patrickuga. Nad lõpetasid oma esimesel etapil esikohal, kuid langesid kohe võistluse teisel etapil välja, langedes lõpuks kümnendale kohale. Hilisematel aastatel, Suur vend 11 Võitja Jordan Lloyd ja abikaasa/kaasnäitleja Jeff Schroeder said samuti rolli Hämmastav võidujooks. Koos võistlesid nad edasi TAR hooaeg 16, lõpetades seitsmenda kohaga. Hiljem läks paar võistlema Suur vend 13, kus Jeff saavutas seitsmenda ja Jordan neljanda koha. Siis pärast võistlemist BB19, Jessica Graf ja Cody Nickson temast sai esimene endine Suur Vend mängijaid ajaloos võita Hämmastav võidujooks. Paar võistles edasi TAR hooaeg 30. Paar oli varajased esinumbrid, kes võitsid 2 osa 12st ja viisid lõpuks koju peaauhinna.

Teine tuntud Suur Vend esinemine on Rachel Reilly ja Brendon Villegas. Koos võistlesid nad mõlemal BB12 ja BB13. 12. hooajal tõsteti Rachel välja üheksandal kohal ja Brendon varsti pärast seda kuuendal kohal. Kuid siis võitis Rachel 13. hooaja, viies koju 500 000 dollari suuruse peaauhinna ja temast sai suur fännide lemmik. Need kaks on ainus paar ajaloos Suur Vend aasta võistelda kahel hooajal Hämmastav võidujooks. Lisaks sai neist esimene meeskond, kes läbis erinevatel aastaaegadel kõik võistlusetapid. Rachel ja Brendon olid tugevad konkurendid 20. ja 24. hooajal TAR, kuid lõpuks saavutati mõlemal korral kolmas koht. Rachel jätkas hiljem Hämmastav võidujooks hooaeg 31 koos oma õe Elissa Slateriga (kes võistles BB15).

The kuninganna Suur Vend, Janelle Pierzina, tuli mõlemal kolmandaks BB6 ja BB7 (mis oli sarja esimene Kõik tähed). Seejärel määrati ta treeneriks BB14, kuid saade esitas kiiresti pöörde, kus temast tehti tavaline võistleja. Arvestades, kui suur sihtmärk tal seljas oli, oli Janelle hooaja neljas kodukülaline. Fännid armusid Janellesse uuesti, kui ta võistles Suur vend 22: Tähted, kuid see ei olnud tema ainus hiljutine roll tõsielusaates. 2019. aastal Janelle ja BB14 Kaasnäitleja Britney Haynes liitus näitlejatega Hämmastav võidujooks hooaeg 31. Nagu varem mainitud, mängisid samal hooajal Rachel ja Brendon. Lisaks TAR 31 ka valatud BB18 saate võitja Nicole Franzel ja kaasnäitleja/kihlatu Victor Arroyo. Nicole oli ajal teistsugusel etendusel Suur vend 18, kuid ta hakkas Victoriga kohtama pärast saate lõppu. Lõpuks jõudsid Nicole ja Victor kuni 4. finaalini.

On toimunud ka vastupidine vahetus BB ja TAR mängijad. 2015. aastal said Jeff Weldon ja Jackie Ibarra tuntuks koos võistlemise poolest Hämmastav võidujooks 26. Sel hooajal ei tundnud mõned võistlejad enne saatesse minekut oma meeskonnakaaslasi. Jeff ja Jackie olid üks neist "pimekohtingu" meeskondadest. Sellegipoolest pärast nende esinemist TAR, otsustas CBS Jeffi ja Jackie saatesse panna Suur vend 17 samuti. Siiski ei läinud neil nii hästi BB. Jeff sai lõpuks 15. koha ja Jackie sai alles 10. koha.

Väljakutse (MTV)

Seal on suur hulk Suur Vend vilistlased kes on võistelnud MTV saates Väljakutse. Alates BB17, kaksikõed Julia ja Liz Nolan edasi Väljakutse: Maailmade sõda. Kuid nad kõrvaldati üsna kiiresti 4. osas. Da'Vonne Rogers, kes võistles BB17, BB18ja BB22, valati peale Maailmade sõda ja Lõplik arvestus aastaajad. BB18 staar Paulie Calafiore on selles sarjas võistelnud kolm korda: ta võistles kahel esimesel väljaandel Väljakutse: Maailmade sõda ja peal Lõplik arvestus hooajal. Josh Martinez, kes võitis BB19, on ka kolm korda võistelnud Väljakutse. Kahel esimesel võistles ta Paulie vastu Maailmade sõda hooaega ja oli ka esitletud Täielik hullus.

Rääkides Väljakutse: täielik hullumeelsus, see hooaeg oli täis Suur Vend tähed. Lisaks Joshile esines saade BB20 kaasosatäitjad Bayleigh Dayton, Swaggy C, Kaycee Clark ja Fessy Shafaat. muud BB vilistlased, kes said sellel võistlusel osaleda, on BB18 tähed Natalie Negrotti (Vendettas, Lõplik arvestusja Maailmade sõda), Victor Arroyo (Väljakutse: Vendettas) ja Jozea Flores (Väljakutse: Champs vs. Tähed ja Lõplik arvestus). Alates Suur vend: üleval, Morgan Willett võistles ka edasi Maailmade sõda.

Ellujääja (CBS)

Hayden Moss on tuntud selle poolest, et ta on võitja Suur vend 12. Siiski tuli ta paar aastat pärast võitu CBS -i tagasi, et võistelda veel ühel tohutul tõsieluvõistlusel. Aastate jooksul sai Haydenist esimene BB mängija, kellele mängu panna Ellujääja. Eelkõige võistles edasi Hayden Ellujääja: veri vs vesi, mis oli saate 27. hooaeg. Just nagu ta oli tõestanud sees Suur Vend maja, oli Hayden oma aja jooksul äge konkurent Ellujääja, põhjustades ajaloos ajalooliselt teise kaljujoonistuse. Lõpuks elimineeriti ta aga 7. kohal, kui temast sai strateegiline oht. Haydeni jälgedes, Suur Vend 16. hooaja staar Caleb Reynolds liitus ka näitlejatega Ellujääja, võistlevad kahel hooajal. Esmakordselt võistles ta 32. hooajal, mis sai dubleeritud Ellujääja: Kaoh Rong. Caleb Reynolds meeldis tema hõimuvendadele väga, kuid ta tuli 9. päeval meditsiiniliselt evakueerida tõsise kuumarabanduse tõttu. Seejärel naasis ta 34. hooajal, Ellujääja: mängu muutjad, kuid ta hääletati 9. päeval välja.

90 päeva kihlatu: Evelin ütleb, et produtsent Blindsided Her & Made Corey Do Things