Hämmastav võidusõit: 10 parimat meeskonda, kes ei võitnud

click fraud protection

Hämmastav võidujooks on olnud pidevalt eetris alates 2001. aastast. Kirjutamise seisuga on saade tootnud 32 hooaega ja üle 370 osa. Selle aja jooksul on fännid olnud tunnistajaks paljudele meeldejäävatele meeskondadele – mõned halvad, mõned suurepärased.

Muidugi, kuna tegemist on reaalsusprogrammiga, ei võida mõnikord parimad meeskonnad. Jah, parimad meeskonnad tulevad tavaliselt ette (muidu poleks neil olnud võimalust võita). Kuid mõnikord veab meeskonda erakordselt või võib-olla kannatavad selged favoriidid a ebaõnne võistluse viimasel etapil, mis võimaldab allajääjatel edasi jõuda ja tõestada võidukas.

10 Frank ja Margarita

Amazing Race 1 sisaldas fantastilist meeskonda lahutatud paaris, Frank ja Margarita Mesa. Nad olid algusest peale tugevad konkurendid, lõpetades esimese etapi kolmanda kohaga. Frank ja Margarita võitsid kolm osa ja lõpetasid veel viiel osavõistlusel teisena, mis tähendab, et nad olid hooaja 13-st kaheksal etapil kahe parema hulgas.

Tegelikult oli Frankil ja Margarital hooaja kõrgeim keskmine, 2.38 võitjad Rob & Brennan, kellel oli keskmine 2.46.

9 Tara ja Wil

Hämmastav võidujooks 2 sisaldas veel üks tugev meeskond Taras ja Wilis, ja nemad olid finaali pääsenud lemmikud. Vaatamata nende pidevale tülile ja suhete halvenemisele, esinesid Tara ja Wil kogu hooaja jooksul üha paremini.

Pärast võistluse esimesel etapil esimesena lõpetamist said Tara ja Will kehvad paigutused. Siiski lõpetasid nad tugevalt, teenides kaks järjestikust esikohta 11. ja 12. osavõistlusel. Nad olid samuti võidule väga lähedal, kuid Tara väsis finišisse joostes ning neist möödusid võitjad Chris & Alex.

8 Eric ja Jeremy

Eric Sanchez ja Jeremy Ryan on kaks tugevaimat võidusõitjat, kellega kunagi võistelnud Hämmastav võidujooks, jäädes teiseks Hämmastav võidujooks 9. Vaatamata oma tagasihoidlikele ja flirtivatele isiksustele osutusid Eric ja Jeremy domineerivaks meeskonnaks ning said võistluse esimesel etapil esikoha.

Nad võitsid viis etappi ja saavutasid veel kuuel etapil teise koha, mis tähendab, et nad said kahe parema hulgas kõigil peale ühe. Kahjuks viimane teetõke osutus duo jaoks väljakutseks ning võitjad BJ ja Tyler edestasid neid.

7 Rob & Amber

Rob ja Amber Mariano saavutasid oma kuulsuse peal Ellujääja enne oma annete ülekandmist Hämmastav võidujooks, ja need osutusid sama edukaks. Nad osutusid suurepärasteks võidusõitjateks Hämmastav võidujooks 7, võitis neli jalga. asetades teisele kolmele teisele kohale ja teenides keskmiselt 2,42. Kuid nagu Eric ja Jeremy, tõestas viimane väljakutse nende allakäiku ja nad kaotasid Uchenna & Joyce'ile.

Nad pöördusid tagasi Amazing Race All Stars ja osutusid varasteks lemmikuteks, võites kolm esimest osavõistlust. Kahjuks said nad neljandal etapil suure ebaõnnestumise, mille tulemusel põrutus kõrvaldati.

6 Jet & Cord

Cowboys Jet ja Cord läbi aegade tugevateks füüsilisteks mängijateks Hämmastav võidujooks 16, mis võimaldab neil saavutada neli esikohta. Samuti saavutasid nad kolmel jalal kolmandal ja teisel kahel teisel kohal, mille tulemuseks oli esikolmik üheksal jalal 12st ja keskmiseks soorituseks 2,58.

Pärast pettumust valmistavat naasmist Lõpetamata äri, Jet ja Cord tulid tugevalt tagasi Kõik tähed, lõpetades kümnest etapist seitsmel esikolmikus. Kahjuks langesid nad Hispaanias välja kümnendal osavõistlusel, lõpetades viiendana.

5 Andy ja Tommy

Mitte keegi – ei mängija ega Hämmastav võidujooks aficionado – ootaks domineerivat esitust Andy Finchilt ja Tommy Czeschinilt. Professionaalsete lumelaudurite duo Andy ja Tommy tundusid tüüpilised vennad koos Andy lohvakate riiete, peapaelte ja pikad hipi juuksed.

Kuid hoolimata sellest, et Andy ja Tommy saavutasid esimesel etapil 7. koha, teenisid nad kuus esikohta, sealhulgas kolm järjestikust võitu 2.–4. Nende keskmine oli 2,64, mis on finaali nelja meeskonna kõrgeim.

4 Nicole ja Travis

Nicole ja Travis Jasper võistlesid edasi Hämmastav võidujooks 23, saavutades kolmanda koha. Abielus erakorralise meditsiini arstide paar Nicole ja Travis alustasid võistlust, saavutades esimesel etapil teise koha. See tõestaks nende ainsat teist kohta.

Nad teeniksid veel kuus kolmandat kohta ja kolm esikohta, mille tulemuseks on kolm paremat esitust 10 etapil 12st. Nad lõpetaksid keskmise tulemusega 2,58, mis on kõrgem kui Jason & Amy ja Tim & Marie.

3 Justin ja Diana

vähe Hämmastav võidujooks meeskonnad on olnud sama domineerivad kui Justin ja Diana. Kihlatud paar alustas kivist starti, platseerudes võistluse esimesel etapil üheksandaks. See tõestaks aga nende seni halvimat esitust ja nad ei langenud enam kunagi alla kolmanda koha.

Nad saavutasid esikoha seitsmel võistluse 12 osavõistlusest, sealhulgas viiel järjestikusel esikohal 6. kuni 10. etapil. Praegu hoiavad nad ameeriklast Hämmastav võidujooks kõige võidetud järjestikuste etappide rekord ja neile kuulub kaasvõistkonna võidetud frantsiisirekord kõige enam järjestikuste etappide osas.

2 Tyler ja Korey

Parimad sõbrad Tyler Oakley ja Korey Kuhl olid suures osas domineerivad Hämmastav võidujooks 28. Nad saavutasid võistluse esimesel etapil teise koha ja see oleks nende esimene kolmest teisest kohast. Samuti võidaksid nad võistluse viis etappi, sealhulgas kolm järjestikust võitu 9-11.

Nad lõpetaksid Hämmastav võidujooks 28 keskmisega 2.42, mis on finaalikolmiku kõrgeim. Tyler ja Korey pöörduksid tagasi Hämmastav võidujooks 31, asetades teise koha, teenides keskmiselt 2,75 ja saavutades neli järjestikust esikohta.

1 Misti ja Jim

Misti ja Jim ei olnud eriti fännide lemmikud, mis oli tingitud suuresti Jimi pidevast kiitlemisest. Siiski on ego ego pärast ja siis on ego mõjuval põhjusel ja Jimil oli ego mõjuval põhjusel.

Ta suutis oma enesekindlat isiksust toetada mitmete domineerivate esitustega, sealhulgas viis esikohta, kolm teist kohta ja tugev keskmine 2.58. Kahjuks lõi Misti hooaja viimase teetõkke, võimaldades Amyl & Mayal ettepoole tõmmata ja võistluse võita.