Forza Horizon 5: oksjonimaja juhend

click fraud protection

Oksjonimaja sisse Forza Horizon 5võib saada mängija parimaks sissetulevate krediitide allikaks või kiireks viisiks autodelt kõigest ilma jääda. Oksjonimaja võimaldab mängijatel osta teistelt mängijatelt soovimatuid sõidukeid või müüa enda oma kasumi eesmärgil. Mängijad saavad otsida mis tahes autot Forza Horizon 5's oksjonimajas ja peaaegu garanteeritud, et nad näevad korraga mitut otsitava sõiduki oksjonit. Kahjuks, kui mängijad ei ole ettevaatlikud, võivad nad kogemata osta sõidukeid rohkemate krediitide eest, kui nad väärt on.

Hea mõte on kõigepealt koguda vähemalt miljon krediiti sisse Forza Horizon 5 enne kui oksjonimajas tõsiselt ringi vaatab. Paljud parimad autod, mis on leitud Forza Horizon 5oksjonimaja ostmine maksab umbes nii palju, kuid mängijad soovivad seda summat peamiselt seetõttu, et nad saaksid mugavalt vastaseid üle pakkuda. Oksjonimajadel on autode ostmiseks kaks võimalust – esimene on kõrgeima pakkumise tegija ja teine ​​sõiduki otseostmine.

Vastase ülepakkumine on keeruline ettevõtmine

Forza Horizon 5, eriti oksjoni viimastel minutitel. Kõrgeima 200 000 krediiti pakkuvad sõidukid võivad ootamatult tõusta kuni 800 000 või enama krediiti, kuna kõik püüavad osta autot aktsiahinnast odavamalt. Teades, millal ja kuidas sõidukitele pakkumisi teha, saavad mängijad palju krediiti, kui nad suudavad võita kõrge hinnaga autosid. Mis tahes õnne korral saavad mängijad teenida mõnda kõige kallimat ja kiireimad autod Forza Horizon 5 murdosa eest sellest, mida nad tegelikult väärt on.

Kuidas kasutada oksjonimaja Forza Horizon 5-s

Kõige olulisem omadus, millele tähelepanu pöörata Forza Horizon 5 oksjonimaja on taimer. Iga oksjon annab reaalajas värskenduse oksjoni järelejäänud aja kohta kuni viimase minutini. Viimase minuti jooksul muutub oksjon numbriliselt taimerilt sõnumiks, mis annab kõigile mängijatele teada, et oksjon on peagi lõppemas. Teine kõige olulisem omadus on hind, kuid see on teine, kuna kõik mängijad peaksid teadma otsitava sõiduki aktsiahinda peast. Lisaks peaks iga mängija olenevalt autost teadma, et lukust saab avada rohkem kui 70 erinevat sõidukit täites tasuta Forza Horizon 5 tunnustused. Mõned neist sõidukitest on kallid, nii et nende tasuta teenimiseks võib olla parem seda teed minna.

Parim viis kasutada Forza Horizon 5 Oksjonimaja võtab välja taimeri, olgu see siis telefonil või stopperil, keskendudes ühele konkreetsele oksjonile ja käivitades kella kohe, kui ilmub oksjoni "lõpeb peagi" teade. Seejärel peatage taimer niipea, kui oksjon lõpeb, ja kasutage seda teavet mõnel teisel oksjonil viimasel sekundil pakkumise tegemiseks. See meetod töötab eriti hästi sõidukite puhul, mille väljaostmisvahemik on umbes 900 000–1 100 000, näiteks Halo Tüügassiga, kuid oksjonimaja meetodit saab kasutada peaaegu kõik autod sisse Forza Horizon 5. Pärast sõiduki võitmist, eriti madala pakkumise korral, pange see kohe oksjonile, et saada kiiret kasumit Forza Horizon 5.

Forza Horizon 5 on saadaval PC, Xbox One ja Xbox Series X/S jaoks.