Ellujääja: kuidas Boston Rob ja Amber on aastate jooksul oma perekonda kasvatanud

click fraud protection

Boston Rob ja Amber Mariano kohtusid edasi Ellujääja: All Stars ja muutis nende esinemise tõeliseks suhteks väljaspool saadet, sest paar on sellest ajast peale oma perekonda kasvatanud. Esinedes kahel hooajal Ellujääja koos ja kaks edasi Hämmastav võidujooks, Rob ja Amber hakkasid eelistama pere loomist. Siin on kõik, millega Rob ja Amber praegu tegelevad ja milline näeb välja nende perekond palju aastaid pärast nende tööaega Ellujääja hooaeg 8.

Boston Rob ja Amber pole ainus paar, kellega koos lohutust leida üks nende kaasheidetest Ellujääja, kuigi suhted ei kesta tavaliselt pärast saarelt lahkumist. Hõimunõukogude pimeside ja karmides väljakutsetes võistlemise vahepeal tekkisid mõned paarid, kuigi nad hoiavad seda enamasti vaka all, et neil ei oleks sihtmärki seljas. Teine paar, kes saatest kuulsalt välja tuli, on Whitney Dunacn ja Keith Tollefson Ellujääja hooaeg 23, kes on samuti abielus ja on sellest ajast peale võistelnud Hämmastav võidujooks.

Robi omab rekordit enamus Ellujääja esinemisi, nagu ta on olnud kuuel erineval hooajal. Esmalt võistles ta

Ellujääja hooaeg 4, kus ta saavutas 10. koha ja tal paluti võistlema esimene naasvate mängijate hooaeg kutsutud Kõik tähed aastal 2004. Rob ja Amber alustasid samast hõimust ja nende keemia oli algusest peale selge. Kui nad hõimuvahetuse käigus lahku läksid, hakkas Rob teiste mängijatega tehinguid sõlmima, et ta aitaks neid, kui nad Amberi turvaliselt hoiavad. Amber võitis Robiga hooaja teise koha ja šokeeriva pöördena tegi ta talle otseülekande finaalis abieluettepaneku.

Vaadake seda postitust Instagramis

Postitust jagas Boston Rob Mariano (@bostonrobmariano)

Rob jätkas võistlejana Ellujääja: kangelased vs kurjategijad ja võitis kaks hooaega hiljem Sole Survivor tiitli Lunastuse saar. Pärast seda, kui tema ja Amber finaalis kihlusid, oli neil 2005. aastal CBS-is eriteade "Rob ja Amber saavad abielluda" ja sellest ajast alates on nad olnud tugevad. Samuti on nad koos osutunud tugevateks konkurentideks Hämmastav võidujooks, sest nad võistlesid kaks korda ja saavutasid teise, seejärel kaheksanda koha. Siis nad mängisid aasta ajalooline hooaeg Ellujääja: Võitjad sõjas koos ja vaatamata sellele, et nad ei võitnud, said nad oma tütardelt imearmsa perevisiidi.

Kõik võistlemise ajal Ellujääja läbi aastate veetsid nad aega oma pere kasvatamisel, sest nüüd on neil neli ilusat tütart. Nende tütred on Lucia Rose (12), Carina Rose (11), Isabetta Rose (9) ja Adelina Rose (7). Põhineb Rob's Instagramis on ta päris pereinimene, kuna on postitanud kümneid pilte, kus perekond ehitab lumememme, sööb vanavanemate juures homaari ja õpib uisutama. Kuigi paar näib praegu elavat päikeselises Pensacolas Floridas, veedavad Rob ja Amber endiselt palju aega tema kodulinnas Bostonis ning ta kannab endiselt oma kuulsat Bostoni mütsi.

Allikas: Rob Mariano/Instagram

90-päevane kihlatu: Mary sai kohtusaalist saapa Geoffreyle suudluse puhumise eest