Mida teada reeturite Rachel Reilly kohta

click fraud protection

Reeturid on Peacocki uus tõsielusaade. Selles mängib Big Brother ja The Amazing Race staar Rachel Reilly. Fännid on tema vastu uudishimulikud.

Paabulind Reeturidosaleb kümme kuulsusvõistlejat, sealhulgas ikooniline Suur Vendvõitja ja Hämmastav võidujooksstaar Rachel Reilly ja on aeg jagada tema kohta mõningaid fakte. Saatejuht on lava- ja ekraanitäht Alan Cumming, Reeturid koondab kümme kuulsat võistlejat (enamik neist tõsielutelevisiooni maailmast) ja kümme võistlejat, kes pole kuulsused. Nad võistlevad mitmetes väljakutsetes, et võita kuni 250 000 dollari suurune rahaline auhind. Põhineb samanimelisel populaarsel Hollandi sarjal, Reeturid asub kauges lossis Šoti mägismaal. 10-osalise seeria jooksul mõtlevad kolm "reeturitena" tuntud võistlejat välja plaani, kuidas varastada auhind ülejäänud võistlejatelt, keda kutsutakse "ustavateks".

Ühinemine Racheliga kuulsuste rühm Reeturidon kaaslane Suur Vend võitja Cody Calafiore. Osades lööb kaasa ka Arie Luyendyk Jr. (Poissmees), Brandi Glanville

(Beverly Hillsi tõelised koduperenaised), Cirie Fields (Ellujääja), Kate Chastain (Teki all), Kyle Cooke (Suvemaja), Reza Farahan (Päikeseloojangu šahhid), Ryan Lochte (olümpiaujuja) ja Stephenie LaGrossa Kendrick (Ellujäänud). Rachel on grupi üks tugevamaid konkurente ja fännid mäletavad tema legendaarseid etappe tõsielutelevisioonis enne teda. Reeturid algas.

Rachel Reilly võitis Big Brother 13

Rachel alustas teda Suur Vend karjääri 12. hooajal, 2010. aasta suvel. Ta saavutas üheksanda koha, kuid võitis peaauhinnast veelgi olulisemat: oma praeguse abikaasa Brendon Villegase. Järgmisel aastal naasid Rachel ja Brendon, kes olid vahepeal kihlunud jaoks Suur vend 13 dünaamilise duo twisti osana. Rachel võitis hooaja ja viis koju 500 000 dollari suuruse auhinna. Teda peetakse laialdaselt üheks suurimaks füüsiliseks mängijaks Suur Vend ajalugu, sest ta võitis kõik kestvusvõistlused, millel ta kunagi osales. Rachel on ka saatejuht Suur Vend-teemastatud taskuhääling, Salaliit.

Rachel Reilly võistles hämmastaval võidusõidul kolm korda

Rachel ja Brendon võistlesid edasi Hämmastav võidujooks hooaeg 20 2012. aastal. Nad saavutasid kolmanda koha ja naasid 2014. aastal Hämmastav võidujooks hooaeg 24, mis oli tähtede väljaanne. Nad saavutasid taas kolmanda koha. Rachel ja Brendon olid esimene meeskond, kes läbis võistluse kõik etapid kahel erineval hooajal. Lisaks oli Rachel esimene naisvõistleja, kes sellega kunagi hakkama sai. Rachel siis eest tagasi Hämmastav võidujooks hooaeg 31 2019. aastal, mille jooksul ta võistles oma õe ja kaaslasega Suur Vend alum, Elissa Slater. Nad saavutasid seitsmenda koha. Rachelile kuulub praegu naiste rekord kõige enam võistelnud jalgades.

Rachel Reilly teised tõsielutelevisiooni ettevõtmised

Rachel ja Brendon võitsid kopsuvähi heategevuseks 50 000 dollarit Kuulsuste hirmutegur. Rachel ilmus ka Madu rohus oma kaaslasega Reeturid staarid Cirie ja Stephenie ning Suur Vend legend Janelle Pierzina. Rachel, Janelle ja Cirie leidsid, et Stephenie on Madu, ja jagasid 100 000 dollari suuruse peaauhinna.

Racheli Reilly isiklik elu

Rachel ja Brendon abiellusid 8. septembril 2012. Sündmus oli eetris WE võrgus. Nad on nüüd 6-aastase Adora Borealise ja 2-aastase Adler Mateo uhked vanemad. 2022. aastal näitas Bspoke'i telesaadete eetris nende tõsielusaadet Parem koos Brenchelitega. Praegu töötab ta moeloojana, luues ümbertöödeldud naisterõivaid.

Rachel on a Suur Vend ikooni, ning üks tugevamaid ja austatumaid kodukülalisi, kes seda mängu kunagi mänginud on. Tal on vaimne teravus ja füüsiline võime domineerida igat tüüpi võistlustel ning lõvi süda, mis motiveerib teda võitma. Rachelit on väga põnev jälgida Reeturid, ja on kindlasti üks konkurentidest, keda võita.

Kõik 10 episoodi Reeturid avaldati neljapäeval, 12. jaanuaril Peacockis.

Allikad: Rachel Reilly/Instagram, Rachel Reilly/Instagram, Rachel Reilly/Instagram, Rachel Reilly/Instagram