9 parimat Ameerika Ninja Warriori võitjat, järjestatud

click fraud protection

Davidist Geoffini avastage American Ninja Warriori kõige domineerivam võitnud võistleja.

Hitt-tõsielusarja 14. hooaeg Ameerika ninja sõdalanelõppes 5. septembril 2022, kui teismeline Kaden Lebsack võitis teist hooaega järjest. Keskkooli teise kursuse üliõpilase muljetavaldav saavutus paneb ta panteoniga haruldasesse õhku. kõigi aegade suurepärased konkurendid saates, kellest vaid käputäis on võitjaks kuulutatud rohkem kui üks kord.

Kuna Kadeni monumentaalne võit on värskelt meeles, tasub vaadata tagasi ja hinnata, kus on tema kahekordne jooks Ameerika ninjasõdalasena näituste ajaloos. Kes teab, võib-olla võidab Kaden kolmanda tiitli järjest.

Levi Meeuwenberg – 1. hooaeg

Kui tagasi ANW Vabajooksja Levi Meeuwenberg võttis väljakutse vastu ja tegi vapralt jooksu läbi kinda. Enamik nõustub aga sellega, et Levi suurimad õnnestumised sündisid Sasuke, Jaapani võistlus ANW aastast kohandati.

Pärast vastuolulist võitu aastal Sasuke 26. aastal kuulutati Levi võitjaks ja esimeseks ameeriklasest viimaseks ninjaks. Kui aga kutsuti oma tiitlit kaitsma

ANW hooaeg 2, Levi oli sunnitud vigastuse tõttu katkestama. Pärast 4. hooaega loobus Levi võistlusest, jättes paljud fännid mõtlema, mis oleks võinud olla, kui ta jätkab.

Brent Steffensen – 4. hooaeg

Professionaalne kaskadöör Brent Steffensen on võistelnud ANW 10 korda tänaseks. 4. hooajal nimetati ta viimaseks seisvaks ninjaks pärast seda, kui temast sai esimene Ameerika võistleja, kes lõpetas Ultimate Cliffhangeri. Kuigi see saavutus paistab kindlasti silma, oli Brent 4. hooajal ka esimene võistleja, kes jõudis Las Vegase finaali 2. etapil Wall Liftile ja lõpetas selle õigeks ajaks.

Kuid nagu Levi, kukkus ka Brent võistluse 3. etapil võimsalt läbi ja kukkus Hang Climb'ilt alla vette. Kuigi tema üksikvõit pole midagi aevastamist, oli Brenti suurim saavutus esimesest etapist läbi sõitmine 29 sekundiga.

Brian Arnold – 5. hooaeg

Hoolimata sellest, et ta on tänaseks saates 7 korda võistelnud, sai hooldusdirektorist Brian Arnoldist viimane ninja Seisame 5. hooajal pärast Las Vegase finaali pääsemist, saavutades linna finaalis kolmanda koha. Pärast esimese etapi vaevu läbimist, kui oli jäänud 3 sekundit, tõstis Brian tempot ja kihutas 2. etapi läbi, kui aega oli jäänud üle 26 sekundi.

Tema töötamise ajal pikaajaline tõsielusaade, sai Brian ka ainsaks väljakutsujaks, kes alistas ujuvad lauad, kuid kukkus Ultimate Cliffhangeril läbi murdunud ääriku tõttu. Kui Brian sai mulligani, sai temast ainus ameeriklane, kes lõpetas Hang Climbi ja Spider Flipi. Paraku ebaõnnestus Brian võistluse 3. etapil pärast võitlust Flying Bariga, saavutades napilt Brenti jooksu.

Geoff Britten – 7. hooaeg

Oma tohutute küünarvarte tõttu hüüdnimega Popeye saavutas Geoff Britten 7. hooajal võistluse parima ja oli kuulsa nimega "Esimene Ameerika ninja sõdalane" pärast 4. etapi läbimist 29,65 sekundiga kella. Reeglitehnilisuse tõttu kaotas Britten aga võistluse, kui Isaac Caldiero saavutas finaaletapil kiirema aja.

Magus kaotus tõi kaasa reeglite muudatuse 8. hooajal spordiga seotud võistluste tõsielusaade. Siiski jääb faktiks, et vaatamata ajaloo tegemisele esimese ametliku Ameerika Ninja Warriorina, ei suutnud Britten ametlikult võistluse tippu jõuda. Enamik fänne teab aga oma südames, et ta oli 7. hooaja meister.

David Campbell – 2. ja 3. hooaeg

Pärast seda, kui David Campbellist sai hooaja 2 ja 3 kaugeim ja kiireim ameeriklane, peeti teda esimeseks kahekordseks võitjaks. Ameerika ninja sõdalane. Kuigi mõned võivad pidada tema konkurentsitaset 2022. aasta muljetavaldavatest sportlastest madalamaks, ei saa keegi sellega hakkama kõrvale tõsiasja, et David oli esimene ja siiani üks väheseid väljavalituid, kes võitis konkursi rohkem kui üks kord.

Kuigi David saavutas Sasukes suure edu enne võistlemist kõigil 14 hooajal ANW, olid tema domineerivad kiirusjooksud sama muljetavaldavad kui kõik saate algusaegadel nähtud. Campbell teenis Sasuke'is isegi 98. numbri 27, mis on Sasuke ajaloo kõrgeim arv ameeriklasele.

Daniel Gil – 12. hooaeg

Tuntud ka kui Kingdom Ninja, kaotas Daniel Gil 12. hooajal takistusrajad, et saada üldvõitjaks. Oma eepilise jooksu ajal ei põrutanud Daniel terve hooaja jooksul ainsatki takistust ja põletas end läbi Spider Trap ja Dragonback võidavad Power Toweri playoffi Flex Labrecki, Adam Rayli ja Austini ees Hall. Ükski teine ​​võitja pole selliseid tegusid korda saatnud.

Peale Power Toweri võitmise armastatud tõsielusaade, Gili muljetavaldav kaotus Grayle viimases matšis nägi ta maha, et kihutada läbi Cliffhangeri ja asuda teel võidule juhtima. See on üks kõigi aegade parimaid fotoviimistlusi etenduste ajaloos.

Kaden Lebsack – 13. ja 14. hooaeg

Värskelt oma teist järjestikust ANW võidu, Kaden Lebsack väärib kogu maailma tunnustust oma 100% võidumäära eest. Kaden võistles saates kaks korda ja võitis kaks korda, mis on kahekordselt muljetavaldav, kui arvestada, et ta on kõigest 17-aastane. Veelgi enam, kuigi paljud tema kaasvõitjad kukkusid 3. etapil läbi, pääses Kaden kaks korda 4. etappi, enne kui ta välja kukkus, saades sellega esimeseks võistlejaks näituse ajaloos, kes on seda teinud järjestikustel aastatel.

Kaden on kasutanud oma noorust ja sportlikkust, et kogu takistusradadel välkkiirelt aega võtta, 13. hooaja 3. etapi uustulnuka rekordite püstitamine ja oma aja parandamine kestis 14. hooaja 4. etapil 5 korda jalad. Selge eduga ühest võitvast kampaaniast teise on Kadeni jaoks piiriks taevas ANW tulevik.

Joe Moravsky – 6. ja 9. hooaeg

Peale kahe ainsa ametniku Ameerika ninja sõdalane Tšempionid, Joe Moravskyt on alati peetud tippu ANW konkurent. Professionaalne meteoroloog pälvis viimase ninja tiitli kaks korda, üks kord 6. hooajal ja uuesti aastal 9. hooaeg, olles üks vähestest eliitidest, kes on selle saate rohkem kui korra võitnud oma eepiliste spurtide eest. kursused.

6. hooajal sai Joe kättemaksu selle eest, et temast välja jäi ANW: USA vs. Jaapan turniiril, sõites finaali 3. etapis läbi ujuvate laudade, Ultimate Cliffhangeri ja uhiuue Propeller Bari. 9. hooajal lõpetas Joe finaali 2. etapi enam kui 25 sekundiga ja painutas lihaseid, ületades Curved Body Prop ja uue Peg Cloudi takistuse. Tähtede võitja Joe jääb alla vaid kahest ametlikust meistrist ANW ajalugu.

Isaac Caldiero – 7. hooaeg

Kui Geoff Brittenit peeti 7. hooaja esimeseks Ameerika ninjasõdalaseks, siis kui tolm settis, Isaac Caldiero, kes krooniti näituse esimeseks ametlikuks Ameerika ninjasõdalaseks meistriks ajalugu. Caldiero on vaid üks kahest võistlejast, kes on sellise saavutuse teeninud, üks muljetavaldavamaid võitjaid siiani.

Liiga enesekindel ANW võitja Caldiero teenis suure meistritiitli pärast seda, kui alistas Britteni aja 4. etapil vähem kui 3 sekundiga, saades hooaja üheks dramaatilisemaks lõpetamiseks. Sest ANWreeglid näevad ette, et kiireim Kanzenseiha saab 100 000 dollari suuruse auhinnaraha, Caldiero sobis ja teenis tiitli.