Hämmastav võidujooks: 10 võistlejat, kes on mänginud kõige rohkem hooaegu

click fraud protection

Hämmastav võidujooks Alates selle esilinastusest 2001. aastal on sellel olnud sadu võistlejaid. Kõigil hooaegadel peale ühe on esinenud kaheliikmelised meeskonnad, ainsaks erandiks on 8. hooaeg, kus osalesid neljast pereliikmest koosnevad meeskonnad. Ja kuigi enamik meeskonnakaaslasi on tavaliselt pereliikmed, sõbrad või paarid, kehtis 29. hooajal reegel, mille kohaselt meeskonnakaaslased pidid olema võõrad.

Ka mitmed võistlejad on sarjas rohkem kui korra esinenud. Seni on 3 suurim arv, mis võistleja on saavutanud. Kokku on kolm korda esinenud 10 võistlejat. Ja kümnest õnnelikust vaid kaks ei kuulu duosse, kuna nad otsustasid mingil hetkel partneriks erinevate võistlejatega. Ülejäänud on läbi võitude ja kaotuste üksteisele külge jäänud.

6 Rachel Reilly (3)

Reilly on televisioonist tuttav nägu, olles ilmunud aastal 12. hooaeg, 13. hooaeg (kus ta oli võitja) ja 14. hooaeg kohta Suur Vend. Seejärel ilmus ta sisse 20. hooaeg ja 21. hooaeg kohta Hämmastav võidujooks kus ta ühines oma abikaasaga

Brendon Villegas. Kuna tõeline armastus sünnitab meeskonnatööd, töötasid need kaks üsna hästi ja saavutasid mõlemal esinemisel 3. koha. Kuigi Villegase jaoks sellest piisas, tundis Reilly mõnu ja tahtis veel korra proovida.

Ta naasis sisse 31. hooaeg, seekord koos oma õe Elissa Slateriga. Kooskõla õdede-vendade vahel ei osutunud nii tugevaks kui armukeste oma. Reilly ja Slater saavutasid 7. koha. Sellest nüüd piisas. Tõsielutelevisioon pole ainus asi, mida Reilly teeb. Ta on ka näitleja, kellel on tiitrid B-kategooria filmides, näiteks Konsultant ja Alandlik pirukas. Hetkel mängib ta kauaaegses seebiooperis Julge ja Ilus.

5 Leo Temory ja Jamal Zadran (3)

Võistles fenomenaalne Afganistani duo hooaeg 23, hooaeg 31, ja 24. hooaeg kohta Hämmastav võidujooks. Kolmanda esinemisega sai neist kahest esimene duo, kes pääses kolmel erineval korral 4 finaali. Nad on ka kõige rohkem jalgu omav meeskond, olles oma karjääri jooksul kokku jooksnud 34.

Saatest eemal on Leo restoranipidaja. Enne ilmumist Hämmastav võidujooks, oli ta kogenud reisija ja matkaja, olles roninud Whitney mäele ja teistele kõrgetele kaljudele. Ta on ka seotud diabeediteadlikkusega. Jamal seevastu on ettevõtja ja Zadran Investment Groupi (Z.I.G.) omanik, mis on sõidukite ja sõidukite ostmisele spetsialiseerunud ettevõte. haldab aktsiaportfelle.

4 Herbert Lang ja Nathaniel Lofton (3)

Võistlesid meelelahutuslik duo Lang ja Lofton hooaeg 15, hooaeg 18, ja 24. hooaeg kohta Hämmastav võidujooks. Esimesel katsel saavutasid nad 4. koha. Teisel katsel näis neil olevat suurem innukus, olles küll lähedal võidule, kuid saavutas teise koha. Aja jooksul langesid nad 6. kohale, mis polnud sugugi halb, arvestades, et 24. hooaeg oli All Starsi versioon.

Elukutseliselt on Lang korvpallur, kes mängib Harlem Globetrottersis. Meeskond mängib peamiselt näitusemänge mitmel territooriumil üle maailma. Samas meeskonnas mängib ka Lofton.

3 Jet McCoy ja Cord McCoy (3)

Jet And Cord on alati meeles kui kauboidest vennad kellel olid lennukitega väga halvad suhted. Seda seetõttu, et lennud maksavad neile iga kolme esinemise korral kallilt. Nende otsus lennukis magada maksis neile võidu, mis näis olevat garanteeritud 16. hooaeg kui õdede-vendade duo Dan ja Jordan enne neid lennukist välja tulid. Seega pidid nad leppima teise kohaga. sisse 18. hooaeg, neil oli raskusi ka ümberistumisega lendudega, mille tulemusel saavutati 5. koht. Ja sisse hooaeg 24, neil ei õnnestunud Hispaaniasse minekuks õigel ajal lennujaama asukohta leida. Seekord saavutasid nad samuti 5. koha.

Kuigi Jettist pole palju teada, on Cord rodeomees. Ja ta on selles ka päris hea. Ta on Professional Rodeo Cowboys Association (PRCA) ja Professional Bull Riders (PBR) liige. Ta on võitnud 6 erinevat ratsutamisvõistlust. IPRA järgi on ta maailmas 15. kohal.

2 Mallory Ervin (3)

Mallory võistles esmakordselt koos oma isa Garyga 17. hooaeg. Vaatamata muljetavaldavatele esitustele saavutasid nad teise koha. Seejärel naasid nad sisse 18. hooaeg kus nad näitasid olulist paranemist, saavutades 3. koha. Mallory kutsutakse uuesti sisse 24. hooaeg Mark Jacksoni partnerina pärast seda, kui tema meeskonnakaaslane William "Bopper" Minton tunnistati pankreatiidi tüsistuste tõttu võistlusel jätkamiseks sobimatuks. Duo saavutas 10. koha.

Praegu on Mallory YouTube'i isiksus. Ta on spetsialiseerunud pere- ja elustiili vlogimisele. Ta on ka endine modell, kellel on võitis Miss Kentucky tiitli tagasi aastal 2009.

1 Margaret "Margie" O'Donnell ja Luke Adams (3)

Ema-poja duo Margie ja Luke ilmus sisse 14. hooaeg, 18. hooaeg, ja 24. hooaeg. Esimesel esinemisel kirjutasid teised meeskonnad need maha, kuid üllatasid võistluse edenedes kõiki oma füüsilise ülekaaluga. Seega tõmbasid nad teel palju vaenlasi, kuid suutsid lõpetada 3. kohaga. Peamiselt oli süüdi Luke, kes oli teetõkkega võidelnud. Kui nad teist korda naasid, võttis Luke teetõkke taas liiga kaua aega, mille tulemusel saavutas meeskond 8. koha.

Kas sai õppetunni? Vaevalt. Luke oli jälle süüdi 24. hooajal, kus ta katki läks, põhjustades meeskonnast kõigist mööda. Kui nad püüdsid järele jõuda, jäid nad maha lennust Sri Lankale ja selleks ajaks, kui nad teised meeskonnad leidsid, oli juba hilja. Nad saavutasid taas 8. koha. Välismaailmas, Margie on kliinilise uurimistöö kaastöötaja samas kui tema poeg Luke on motiveeriv kõneleja. Võib-olla peaks Margie järgmisel korral koos sõbraga naasma.

EdasiX-Men: kõigi aegade 10 kõige ikoonilisemat kaanet, järjestatud