Survivor 42: Upoznajte Tori Meehan, čudesnu terapeutkinju i obožavateljicu CrossFita

click fraud protection

Dana 9. ožujka 2022. Preživjeli 42debitirao, a CBS je konačno podijelio informacije o brodolomcima, uključujući Tori Meehan, koja ima zanimljivu priču. The najnoviji dio CBS-ovog dugotrajnog reality natjecanja predstavit će se Tori, 25-godišnja terapeutkinja iz Rogersa u Arkansasu. Tori je kršćanka koja voli CrossFit i igra društvene igre sa svojom obitelji. Vjeruje da će njezino iskustvo u kliničkoj psihologiji navesti druge igrače da joj vjeruju i razotkriju svoje slabosti, čime će joj dati konačnu prednost na otoku.

Tori je diplomirala savjetovanje i psihologiju na Sveučilištu Oral Roberts. Magistrirala je stručno savjetovanje, a trenutno radi na doktoratu. u kliničkoj psihologiji. Osim što radi kao terapeut za mentalno zdravlje, Tori je i certificirani life coach. Međutim, postoje neke druge stvari koje bi obožavatelji Survivora mogli biti iznenađeni kada bi saznali o njoj.

Ona je djevojka s natjecanja

Pogledajte ovu objavu na Instagramu

Objava koju je podijelila Tori Stanley (Meehan) (@tori_the_therapist)

Tori je djevojka za natjecanje. Godine 2016. budućnost Preživio natjecateljica okrunjena je za Miss Tulsa State Faira. Godine 2017. osvojila je Miss Keystone Lake i nastavila se natjecati za krunu Miss Oklahome. Sljedeće godine osvojila je Miss Tulse prije nego što se vratila na pozornicu Miss Oklahome, gdje je pobijedila u preliminarnom natjecanju u kupaćim kostimima. Nije zauzela ukupno mjesto, ali je dobila MOA Scholar Award. Ponovo se natjecala 2019., a iako nije bila finalistica, Tori je zauzela 7. mjesto u Top 11 natjecanja.

Ona nije nepoznanica za Reality TV

Tori nije prvi put u reality TV areni. Godine 2019. bila je natjecateljica u 3. sezoni serije online natjecanja, Sekvestar. Epizode te emisije možete pronaći putem Sekvestarski pristup YouTube stranica. U emisiji je prikazana Jigsaw iz Pila-nadahnuti domaćin, poznat kao SequesterBot, koji je vodio 20 sudionika kroz niz natjecanja. Najnoviji Preživio brodolomnik je eliminiran tijekom 4. dana natjecanja.