Svaki preživjeli i zvijezde Big Brothera glume u novoj emisiji Zmija u travi

click fraud protection

Ovog kolovoza USA Network će premijerno prikazati novi reality natjecateljski show pod nazivom Zmija u travi, u kojem se pojavljuju legendarne zvijezde iz PreživioVeliki Brat. Pretpostavka showa je da su igrači prisiljeni surađivati ​​kako bi osvojili nagradu od 100.000 dolara koju će podijeliti, istovremeno pokušavajući otkriti sabotera u svojoj sredini. The Veliki Brat i Preživio natjecatelji će pojavljuju se zajedno s članovima glumačke ekipe iz Goli i Uplašeni također. Seriju od osam epizoda vodi radijska zvijezda, Ples sa zvijezdama pobjednik, a bivši Američki idol mentor Bobby Bones.

Opisan kao križanac između PreživioKrtica po EW, Zmija u travi snimljen je u prosincu u džunglama Kostarike. U svakoj epizodi četiri igrača će ostati u džungli 36 sati, gdje će i ostati "natječu se u nizu iscrpljujućih izazova koji izvrću um, od dohvaćanja komada igre obješenih na visokim žicama preko 500-metarskog kanjona do penjanja po litici radi rješavanja zagonetki." Međutim, jedan od tih igrača je zapravo Zmija, saboter koji će pokušati spriječiti drugi od pobjede u izazovima jer svaka pobjeda u izazovu otkriva trag o identitetu Zmija.

Čini se da je glumačka ekipa mješavina slavnih iz Preživio, Big Brother, i Goli i uplašeni, i nepoznate osobe. Na kraju svake Zmija u travi na putovanju, igrači se susreću u Zmijskoj jami i nude nagađanje o identitetu sabotera. Ako točno pogode, njih troje će podijeliti nagradu od 100.000 dolara. Ako su u krivu, Zmija će zadržati sav novac. Navijači će uživati ​​gledajući svoje omiljene natjecatelje iz Preživio Veliki Brat boriti se.

Malcolm Freberg, Preživio

ovog kolovoza, gledaj moje karantensko tijelo, zgodnog starijeg muškarca koji je jednom pobijedio u emisiji, još jednog zgodnog starijeg muškarca koji je jednom pobijedio u showu i glasnog golog frajera kako se igra #SnakeInTheTrasshttps://t.co/9tfZZcuGlOpic.twitter.com/CI23N90mfp

— Malcolm Freberg (@MalcolmWHW) 23. lipnja 2022

Malcolm se natjecao dalje Preživjeli: Filipini na kojem je stigao do final foura. Potom se vratio kao favorit za Preživio:karamoan tijekom kojeg je zauzeo 9. mjesto. Malcolmovo vrijeme je prošlo Survivor: Izmjenjivači igre bio je kratkog vijeka jer je zauzeo 17. mjesto.

Stephenie LaGrossa Kendrick, Preživio

Pogledajte ovu objavu na Instagramu

Objava koju je podijelila Stephenie LaGrossa Kendrick (@steph_lagrossa_kendrick)

Stephenie se smatra jednom od najjače žene koje su ikada igrale Preživio, a natjecala se u tri sezone. Počela je dalje Preživjeli: Palau, koje je zauzela 7. mjesto. Zatim se vratila po Preživjeli: Gvatemala i bio drugoplasirani. Stephenie se kasnije natjecala Preživjeli: Heroji vs. Zlikovci i zauzeo 19. mjesto.

Cirie Fields, Preživio

Objava koju dijeli Cirie Fields (@cirie_fields)

Poznata po svojoj strategiji i inteligenciji, legendarna igračica Cirie je veteranka Preživio i natjecao se u četiri sezone. Na Preživjeli: Panama, zauzela je četvrto mjesto, nakon što je ranije u sezoni otkrila da je samoproglašena kauč krumpira bez prethodnog iskustva s kampiranjem. Zauzela je 3. mjesto Preživjeli: Mikronezija, ali je došao na 17. mjesto Preživjeli: Heroji vs. Zlikovci. Zatim je zauzela šesto mjesto Survivor: Izmjena igre.

Trish Hegarty, Preživio

Objava koju dijeli Trish Hegarty (@trishhhegarty)

Trish se natjecala dalje Preživjeli: Cagayan. Unatoč tome što je u početku označen kao najslabiji njezin član Preživio pleme, kasnije se pojavila kao moćna igračica u igri. Trish je zauzela peto mjesto u sezoni.

Yul Kwon, Preživio

Objava koju dijeli Yul Kwon (@yulkwon)

Yul je pobijedio Preživjeli: Cookovi otoci, čime je postao prvi azijsko-američki pobjednik Preživio. Bio je član saveza Aitu Four, koji je pomeo final four. Zatim se vratio za Preživjeli: Pobjednici u ratu, na kojem je zauzeo 14. mjesto.

Earl Cole, Preživio

Objava koju dijeli E A R L C O L E (@earlcoledoes)

Earl je bio pobjednik Preživjeli: Fidži. Bio je prirodni vođa čija mu je karizma pomogla da osvoji pobjedu. Earl je bio prva osoba koja je jednoglasno osvojila glasovanje žirija. Bio je drugi afroamerički pobjednik.

Janelle Pierzina, Veliki Brat

Objava koju je podijelila Janelle Pierzina (@janellepierzina)

Janelle je Veliki Brat legenda, i smatra se jednim od najvećih igrača u povijesti showa. Počela je dalje Veliki brat 6 tijekom kojeg je zauzela 3. mjesto i vratila se sljedeće godine u prvu all-stars sezonu. Ponovno je zauzela treće mjesto i također je osvojila prvu nagradu za omiljenog gosta u Americi. Janelle se vratila po Veliki brat 14 kao trener. Nakon što su treneri ušli u igru ​​kao igračice, Janelle je postala meta i zauzela 12. mjesto. Vratila se za drugu all-star sezonu, Veliki brat 22, tijekom kojeg je zauzela 14. mjesto jer su je ostali ukućani vidjeli kao prijetnju i htjeli su je što prije deložirati.

Rachel Reilly, Veliki Brat

Objava koju je podijelila Rachel Reilly (@rachelereillyvillegas)

počela je Rachel nju Veliki Brat karijera u sezoni 12, tijekom koje je zauzela deveto mjesto. Zatim se vratila po Veliki brat 13 kao dio dinamičnog dvojca, udružila se sa svojim sada suprugom Brendonom Villegasom kojeg je upoznala prethodne sezone i za kojeg se zaručila. Rachel je osvojila sezonu. Smatra se jednom od najvećih fizičkih igračica Veliki Brat povijesti jer je pobijedila na svim natjecanjima u izdržljivosti na kojima se ikada natjecala.

Zmija u travi sigurno će biti zabavna ljetna predstava. Uvijek je uzbudljivo vidjeti neke od najjačih reality televizijskih konkurenata kako igraju jedno uz drugo. Kao članovi glumačke ekipe iz PreživioVeliki Brat okupite se u borbi za glavnu nagradu od 100.000 dolara, sve se može dogoditi.

Izvor: EW, Malcolm Freberg/Twitter, Stephenie LaGrossa Kendrick/Instagram, Cirie Fields/Instagram, Trish Hegarty/Instagram, Yul Kwon/Instagram, Earl Cole/Instagram, Janelle Pierzina/Instagram, Rachel Reilly/Instagram

Zaručnik za 90 dana: Kalani kritikuje svoje fotografije donjeg rublja