Što treba znati o Rachel Reilly iz izdajaca

click fraud protection

The Traitors je Peacockov novi natjecateljski reality show. U njemu se pojavljuje Big Brother i zvijezda The Amazing Race, Rachel Reilly. Obožavatelji su znatiželjni o njoj.

Paunova Izdajiceuključuje deset slavnih natjecatelja, uključujući legendarnog Veliki Bratpobjednik i Nevjerojatna utrkazvijezda, Rachel Reilly, i vrijeme je da podijelimo neke činjenice o njoj. Domaćin je zvijezda pozornice i filma Alan Cumming, Izdajice okuplja deset poznatih natjecatelja (većinom iz svijeta reality televizije) i deset neslavnih natjecatelja. Natječu se u nizu izazova kako bi osvojili novčanu nagradu do 250.000 dolara. Temeljeno na popularnoj nizozemskoj seriji istog imena, Izdajice smještena je u udaljeni dvorac u škotskom gorju. Tijekom serije od 10 epizoda, tri natjecatelja, poznata kao "izdajice", osmislit će plan kako ukrasti nagradu od ostalih natjecatelja, koji se nazivaju "vjernicima".

Pridruživanje Rachel u slavna grupa iz Izdajiceje kolega Veliki Brat pobjednik Cody Calafiore. Glumačka postava također uključuje Arie Luyendyk Jr.

(Neženja), Brandi Glanville (Prave domaćice s Beverly Hillsa), Cirie Fields (Preživio), Kate Chastain (Ispod palube), Kyle Cooke (Ljetna kuća), Reza Farahan (Šahovi zalaska sunca), Ryan Lochte (olimpijski plivač) i Stephenie LaGrossa Kendrick (Preživio). Rachel je jedna od najjačih konkurentica u grupi, a fanovi se prisjećaju njezinih legendarnih nastupa u realityju prije nje Izdajice zastoj je počeo.

Rachel Reilly osvojila Big Brother 13

Rachel ju je započela Veliki Brat karijere u sezoni 12, tijekom ljeta 2010. Zauzela je deveto mjesto, ali je osvojila nešto još važnije od glavne nagrade: svog sadašnjeg supruga, Brendona Villegasa. Sljedeće godine vratili su se Rachel i Brendon, koji su se u međuvremenu zaručili za Veliki brat 13 kao dio dinamičnog duo twista. Rachel je osvojila sezonu i odnijela kući nagradu od 500.000 dolara. Općenito se smatra jednom od najboljih fizičkih igračica u Veliki Brat povijesti, jer je pobijedila na svakom natjecanju izdržljivosti u kojem se ikada natjecala. Rachel je također sudomaćin Veliki Brat-tematski podcast, Tajni savez.

Rachel Reilly tri puta se natjecala na Amazing Race

Rachel i Brendon natjecali su se dalje Nevjerojatna utrka Sezona 20 2012. Plasirali su se na treće mjesto, a vratili su se 2014. za Nevjerojatna utrka sezona 24, koja je bila all-star izdanje. Ponovno su bili treći. Rachel i Brendon bili su prvi tim koji je završio sve etape utrke u dvije odvojene sezone. Osim toga, Rachel je bila prva natjecateljica kojoj je to pošlo za rukom. Rachel dakle vratio za Nevjerojatna utrka sezona 31 2019., tijekom koje se natjecala sa svojom sestrom i kolegom Veliki Brat stipsa, Elissa Slater. Plasirali su se na sedmo mjesto. Rachel trenutno drži rekord za žene s najviše utrkanih nogu.

Drugi televizijski reality pothvati Rachel Reilly

Rachel i Brendon osvojili su 50.000 dolara za humanitarnu akciju protiv raka pluća Faktor straha slavnih. Rachel se također pojavila na Zmija u travi sa svojom kolegicom Izdajice zvijezde Cirie i Stephenie, i Veliki Brat legenda Janelle Pierzina. Rachel, Janelle i Cirie shvatile su da je Stephenie zmija i podijelile su glavnu nagradu od 100.000 dolara.

Osobni život Rachel Reilly

Rachel i Brendon vjenčali su se 8. rujna 2012. Događaj je emitirao WE Network. Sada su ponosni roditelji 6-godišnje Adore Borealis i 2-godišnjeg Adlera Matea. 2022. TV mreža Bspoke emitirala je njihov reality show Bolje s Brenchelovima. Trenutno radi kao modna dizajnerica, stvarajući prerađenu žensku odjeću.

Rachel je a Veliki Brat ikona, i jedan od najjačih i najcjenjenijih domaćih gostiju koji su ikada igrali igru. Ima mentalnu oštroumnost i fizičku snagu da dominira u bilo kojoj vrsti natjecanja, a ima lavlje srce koje je motivira na pobjedu. Rachel će biti vrlo uzbudljivo gledati Izdajice, i sigurno će biti jedan od konkurenata koje treba pobijediti.

Svih 10 epizoda Izdajice objavljeno u četvrtak, 12. siječnja na Peacocku.

Izvori: Rachel Reilly/Instagram, Rachel Reilly/Instagram, Rachel Reilly/Instagram, Rachel Reilly/Instagram