10 puta kada su se Survivor natjecatelji pojavili u drugim reality TV emisijama

click fraud protection

Ponekad, nakon što se netko natječe u jednoj reality televizijskoj emisiji, nađe se da se želi okušati u još više. To posebno vrijedi za Preživio igrači, budući da su mnogi natjecatelji pokušali nastaviti pojavljivanja na reality TV-u nakon što je njihovo vrijeme u showu završeno.

S druge strane, neke Preživio natjecatelji ulaze u igru ​​nakon što su se već jednom pojavili u reality showu, posebno u sestrinskim emisijama CBS-a Veliki Brat i Nevjerojatna utrka. Bivši igrači kojima je možda bilo dosta formata "preživljavanja" u reality natjecanjima mogu potražiti druge reality TV pothvate, kao npr. Tenk morskog psa ili Bračni trening kamp.

Caleb Reynolds (Big Brother)

Prije nego što je Caleb Reynolds bio medicinski evakuiran nakon opasnog izazova u Preživjeli: Kaoh Rong, bio je omiljeni natjecatelj u 16. sezoni CBS-ove druge hit reality serije, Veliki Brat.

Caleb se prilično dobro snašao Veliki Brat, koji je došao na četvrto mjesto nakon što je cijelu sezonu bio dosljedan član saveza "Bomb Squad". Međutim, on je bio na dnu spomenutog saveza i (na njegovo iznenađenje) su ga izbacili oni za koje je mislio da su njegovi saveznici.

Eliza Orlins i Corinne Caplan (Nevjerojatna utrka)

Eliza Orlins i Corinne Kaplan bile su podijeljene ličnosti kada su se pojavile u svojim prvim sezonama Preživio (Vanuatu i Gabon, odnosno), i dodatno su zaživjeli svoju reputaciju kada su se natjecali u zasebnim izdanjima Navijači vs. Favoriti.

Njih dvoje nikada nisu igrali Preživio zajedno, ali su umjesto toga sklopili prijateljstvo izvan igre. To ih je dovelo do udruživanja za sezonu 31 Nevjerojatna utrka, u kojem su zauzeli deveto mjesto. I Eliza i Corinne prošle su puno bolje u sezonama Preživio pojavili su se i bili su mnogo simpatičniji kada su igrali kao pojedinci.

Natalie i Nadiya Anderson (Nevjerojatna utrka)

Sestre blizanke Natalie i Nadiya Anderson pojavile su se na drugoj iteraciji Preživio's Krv vs. Voda. Nenamjerno su poslužili kao držači za knjige, a Nadiya je bila prva igračica koja je izglasala, dok je Natalie osvojila nagradu od milijun dolara.

Prije njihovog Preživio izgledom, sestre su se dvaput natjecale na Nevjerojatna utrka kao duo. Prvi time out su imali 21. sezone, a uspjeli su završiti na četvrtom mjestu. Nisu imali sreće tijekom drugog kruga, jer su završili na posljednjem mjestu zbog sestrinskih prepirki koje su ih ostavile iza.

Edna Ma (tenk morskog psa)

Edna Ma bila je ikona Preživjeli: Južni Pacifik za njezin snažan savez s Coachom i njezin afinitet prema izradi vizira od drveća.

Gotovo tri godine nakon nje Preživio Na putu, Edna se vratila na reality TV kako bi pokrenula svoj posao Tenk morskog psa. Svoju ideju, proizvod koji će se koristiti prije i poslije depilacije bikinija pod nazivom BareEASE, predstavila je sucima. Nažalost, nitko od morskih pasa nije odlučio uložiti u njezin proizvod.

Whitney Duncan i Keith Tollefson (Nevjerojatna utrka)

Kad su se Whitney Duncan i Keith Tollefson natjecali dalje Preživjeli: Južni Pacifik, prešli su od stranaca do plemena do zaljubljivanja. Do trenutka kada su se natjecali u sezoni 25 Nevjerojatna utrka, bili su zaručeni da se vjenčaju.

Keith i Whitney nisu bili prvi Survivor showmance pretvorio se u pravi par pojaviti se na Nevjerojatna utrka, i završili u sredini svojih prethodnika. Svoju utrku su završili na osmom mjestu nakon što su mukom mukom prešli od Danske do Maroka, što je dovelo do kraja njihovog putovanja reality televizije (za sada).

Hayden Moss (Big Brother)

Hayden Moss se natjecao u prvoj sezoni Preživjeli: Krv vs. Voda sa svojom tadašnjom djevojkom, Kat Edorsson (povratak Preživio sama odbačena). Iako je Kat izglasana prije nego što su se plemena spojila, Hayden je uspostavio čvrste veze sa savezom svojih najmilijih, završivši igru ​​na šestom mjestu i kao član žirija.

Prije njegovog vremena na Preživio, Hayden je bio poznat po pobjedi u 12. sezoni Veliki Brat. Unatoč tome što je tada imao samo 24 godine, Hayden je dominirao natjecanjem i osvojio četiri izazova Head of Household tijekom svog boravka u reality seriji.

Ethan Zohn i Jenna Morasca (The Amazing Race)

Preživio pobjednici Ethan Zohn i Jenna Morasca — pobijedio je Preživjeli: Afrika i ona je pobijedila Preživjeli: Amazon — bili su u romantičnoj vezi od 2003. do 2013., a tijekom tog vremena sudjelovali su u nekoliko kampanja Stand Up 2 protiv raka dok se Ethan borio s Hodgkinovim linfomom.

Godine 2011. Ethan i Jenna uparili su se za natjecanje Nevjerojatna utrka 19. Unatoč uspjehu u prvim sezonama Preživio, nisu uspjeli preživjeti dvostruku eliminaciju u drugoj epizodi Nevjerojatna utrka, a na kraju su zauzeli 10. mjesto od 11 ekipa.

Tyson Apostol i Rachel Fougler (bračni kamp za obuku)

Tyson Apostol je bio uključen Preživio tri puta i čak jednom pobijedio prije nego što se odvažio na još jednu reality seriju sa svojom sada ženom, Rachel Fougler.

Tyson i Rachel hodali su nekoliko godina kada su se pojavili Preživjeli: Krv vs. Voda, sezona koju je Tyson osvojio nakon Racheline rane eliminacije. Njih dvoje su se vratili na mali ekran uključen Bračni trening kamp, gdje su radili na svojoj šestogodišnjoj vezi. U finalu sezone 2, Tyson je zaprosio Rachel, a njih dvoje su se od tada vjenčali i dobili dvije kćeri.

Richard Hatch (Najveći gubitnik)

Prvi Preživio pobjednik, Richard Hatch okušao se u nekoliko reality televizijskih emisija nakon što je 2000. osvojio nagradu od milijun dolara.

Osim pojavljivanja u australskoj verziji Tko želi biti milijunaš? 2000. godine i Šegrt slavnih 2010. Richard se pojavio u 17. sezoni Najveći gubitnik. Izdržao je do četvrtog tjedna showa prije nego što je ispao, a natjecanje je završio s 45 kilograma manje od svoje početne težine.

Rob i Amber Mariano (Nevjerojatna utrka)

Rob Mariano i Amber Brkich su se upoznali Survivor: All-Stars, gdje su i postali najikoničniji showmance Preživio ikada vidio. Zaljubili su se tijekom svog boravka u showu, vjenčali i zasnovali zajedničku obitelj - sada imaju četiri kćeri - dok su još uvijek bili aktivni članovi Preživio zajednica.

2005. Rob i Amber su se pojavili na još jednom reality TV izazovu Nevjerojatna utrka kao zaručeni par. Sezonu su završili na drugom mjestu, dokazavši da su veliki natjecatelji u reality TV-u bez obzira na format emisije. Vratili su se za all-star sezonu Nevjerojatna utrka, iako su se mučili drugi put i došli na osmo mjesto.

Zaručnik za 90 dana: Natalie daje zbunjujuće novosti o vezi s Mikeom