Nevjerojatna utrka: 10 natjecatelja koji su igrali najviše sezona

click fraud protection

Nevjerojatna utrka ima stotine natjecatelja otkako je premijerno prikazan 2001. godine. Sve osim jedne sezone su imale timove od po dvoje, jedina iznimka je sezona 8 u kojoj su bili timovi od četiri člana obitelji. I dok većina suigrača obično budu članovi obitelji, prijatelji ili parovi, 29. sezona imala je pravilo u kojem su suigrači morali biti stranci.

Brojni se natjecatelji također više puta pojavili u seriji. Do sada je 3 najveći broj koji je postigao bilo koji natjecatelj. Tri puta se pojavilo ukupno 10 natjecatelja. A od 10 sretnih, samo dvoje nisu dio dvojca jer su se u nekom trenutku odlučili za partnerstvo s različitim natjecateljima. Ostali su ostali jedni uz druge kroz pobjede i poraze.

6 Rachel Reilly (3)

Reilly je poznato lice na TV-u nakon što se pojavio 12. sezona, 13. sezona (gdje je bila pobjednica) i 14. sezona od Veliki Brat. Zatim se nastavila pojavljivati 20. sezona i 21. sezona od Nevjerojatna utrka gdje udružila se sa svojim mužem Brendon Villegas. Budući da prava ljubav rađa timski rad, njih dvoje su prilično dobro surađivali te su u svakom svom nastupu uspjeli završiti na 3. mjestu. Dok je Villegasu to bilo dovoljno, Reilly je uživala i htjela je još jednom pokušati.

Vratila se unutra Sezona 31, ovaj put udruživši se sa svojom sestrom Elissom Slater. Pokazalo se da koordinacija među braćom i sestrama nije tako jaka kao među ljubavnicima. Reilly i Slater završili su na 7. mjestu. Sada je to bilo dovoljno. Reality TV nije jedino što Reilly radi. Ona je također glumica, sa zaslugama u B-filmovima kao što su Konzultant i Skromna pita. Trenutno glumi u dugotrajnoj sapunici Odvažni i lijepi.

5 Leo Temory i Jamal Zadran (3)

Natjecao se fenomenalni afganistanski dvojac Sezona 23, Sezona 31, i 24. sezona od Nevjerojatna utrka. Svojim trećim pojavljivanjem, njih dvoje su postali prvi dvojac koji je ušao u finalna 4, tri različita puta. Oni su ujedno i momčad s najviše nogu, s ukupno 34 trčanja u karijeri.

Daleko od emisije, Leo je ugostitelj. Prije pojavljivanja na Nevjerojatna utrka, bio je iskusan putnik i planinario, popevši se na planinu Whitney i druge visoke litice. On je isto uključeni u svijest o dijabetesu. Jamal je s druge strane poduzetnik i vlasnik Zadran Investment Group (Z.I.G.), tvrtke specijalizirane za kupnju vozila i upravlja portfeljima dionica.

4 Herbert Lang i Nathaniel Lofton (3)

Natjecao se zabavni duo Lang i Lofton Sezona 15, Sezona 18, i 24. sezona od Nevjerojatna utrka. U prvom pokušaju završili su na 4. mjestu. Činilo se da su imali veći žar u svom drugom pokušaju, približili su se pobjedi, ali su završili na drugom mjestu. Vremenom su pali na 6. mjesto što i nije bilo tako loše s obzirom da je 24. sezona bila All Stars verzija.

Profesionalno, Lang je košarkaš koji igra za Harlem Globetrotters. Momčad uglavnom igra egzibicione utakmice u nekoliko teritorija širom svijeta. U istoj momčadi igra i Lofton.

3 Jet McCoy i Cord McCoy (3)

Jet And Cord uvijek se pamte kao braća kauboji koji je imao jako loš odnos sa avionima. To je zato što ih letovi skupo koštaju u svakom od njihova tri nastupa. Odluka da spavaju u avionu koštala ih je pobjede koja je izgledala zajamčena 16. sezona kad je bračni dvojac Dana i Jordana izašao iz aviona prije njih. Tako su se morali zadovoljiti drugim mjestom. U 18. sezona, također su se borili za povezivanje letova, što je dovelo do 5. mjesta. I u 24. sezona, nisu uspjeli locirati aerodrom na vrijeme za let za Španjolsku. Ovaj put su također završili na 5. mjestu.

Iako se o Jettu ne zna puno, Cord je rodeo tip. A i u tome je prilično dobar. Član je Professional Rodeo Cowboys Association (PRCA) i Professional Bull Riders (PBR). Pobijedio je na 6 različitih natjecanja u jahanju. Prema IPRA-i je na 15. mjestu u svijetu.

2 Mallory Ervin (3)

Mallory se prvo natjecala sa svojim ocem Garyjem Sezona 17. Unatoč nizu impresivnih nastupa završili su na drugom mjestu. Zatim su se vratili unutra 18. sezona gdje su pokazali značajan napredak, završivši na 3. mjestu. Mallory bi opet bila pozvana 24. sezona kao partner Marka Jacksona nakon što je njegov suigrač William "Bopper" Minton proglašen nesposobnim za nastavak sudjelovanja u utrci zbog komplikacija od pankreatitisa. Dvojac je završio na 10. mjestu.

Trenutačno je Mallory YouTube osobnost. Specijalizirana je za obiteljski i lifestyle vlogging. Ona je također bivša manekenka, koja ima osvojila titulu Miss Kentuckyja još 2009. godine.

1 Margaret "Margie" O'Donnell i Luke Adams (3)

Pojavio se duo majka-sin Margie i Luke 14. sezona, 18. sezona, i 24. sezona. Tijekom njihovog prvog nastupa, drugi timovi su ih otpisali, ali su sve iznenadili svojom fizičkom dominacijom kako je utrka napredovala. Tako su na putu privukli mnogo neprijatelja, ali su uspjeli završiti na 3. mjestu. Luke je najviše bio kriv jer se borio s blokadom ceste. Kad su se vratili drugi put, Luke je opet predugo čekao na blokadi, što je dovelo do 8. mjesta za tim.

Naučio svoju lekciju? Jedva. Luke je opet bio kriv u 24. sezoni gdje se pokvario, zbog čega su svi prošli pored ekipe. Dok su se trudili sustići zaostatak, propustili su let za Šri Lanku i dok su pronašli ostale timove, bilo je prekasno, ponovno su završili na 8. mjestu. u vanjskom svijetu, Margie je klinička znanstvena suradnica dok je njezin sin Luke motivacijski govornik. Možda bi se Margie sljedeći put trebala vratiti s prijateljicom.

SljedećiX-Men: 10 najpoznatijih naslovnica svih vremena, rangirano