Cheer 2: Ismerje meg a Daytonában versenyző más osztagokat

click fraud protection

A sláger streaming dokumentumfilmek Éljenzés a 14-szeres NCA nemzeti bajnok, a Navarro College köré összpontosul; de nem ők az egyetlen sportolói csapat, akik minden évben megmutatják tehetségüket Daytonában. A National Cheer Association több tucat főiskolai csapatot lát vendégül az ország minden tájáról az éves bajnoki versenyen. Számos erős csapat van, amelyeket nem láttál szerepelni az oldalon népszerű Netflix valóságsorozat, Éljenzés.

A Navarro College és riválisuk, a Trinity Valley Community College versenyez az NCA bajnokság Advanced Large Coed Junior College osztályában. Az elmúlt néhány évben a két iskola volt az egyetlen, amely versenyzett abban a kategóriában, amely az osztagok mérete, valamint a mutatványok és piramisok nehézségi foka, amelyeket végrehajthatnak előadások. Mindkét iskola 98 feletti pontszámot ért el a 2021-es bajnokságon, ami felülmúlhatatlan képzettségi szintet tükröz. Azonban más iskolák is különböző osztályokban versenyeztek, és figyelemre méltó pontszámokat értek el.

Délnyugati Keresztény Egyetem

A 2021-es NCA bajnok a Southwestern Christian University megnyerte az Advanced Large Open All-Girls Divíziót 93,4042-es végeredménnyel. Ezt a győzelmet több olyan iskola is elérte, mint a Columbus State University, amelyek sokkal régebbi felvidító programokkal rendelkeznek, mint az SCU-é. A texasi Fort Worthben található Eagle pompomlányokat Kylie Lindsey edzette az elmúlt 5 évben, aki alatt a 2019-es Intermediate Large Coed címet is hazavitték. A Southwestern Christian évente próbákat tart, és ösztöndíjakat ajánl fel néhány pompomlánynak, akik a csapatba kerülnek. Az SCU évente versenyez az NCA College National-ban a nagy koedukált és a lányok osztályában. Kövesse az Eagles pompomlány csapatát az Instagramon a következő címen: @scu_cheerleading

Lindenwood Egyetem

A Lindenwood Egyetem 95,2667-es végeredménnyel nyerte meg az első helyet az Advanced Small Open Coed divízióban. A Lions cheer csapata nulla levonást kapott végső teljesítményéért, valamint tökéletes értékelést kapott mind a közönségvezető, mind az egyetemi imázsban. A Lindenwood Egyetem csapata lenyűgözte a bírákat, akik koreográfiában is 9,8-at adtak nekik. A Missouri állambeli St. Charles iskola a második trófeát vihette haza az Advanced Large Open Coed divízióban 91,25 ponttal. A Lions edzője Carrie Nichols és Jarell Staten, és 2011 óta összesen nyolc kis- és nagydivíziós nemzeti bajnoki címet nyertek. Kövesse a Lions pompomlány csapatát az Instagramon a következő címen: @lindenwoodcheerleading.

Dodge City Community College

A Dodge City Community College megkapta a legmagasabb Advanced Small Coed Junior College osztály fokozatát, kiemelkedő, 96,3708-as végeredménnyel. A 2021-es bajnokság volt az első ebben a divíziós 3-as iskolában. Valójában ez volt az első nemzeti bajnokság a Kansas-i Dodge City teljes atlétikai osztálya számára. A Conquistador Spirit Osztag első évében új vezetőedző, Michael Brewster volt, amikor nulla levonás nélkül teljesítették győzelmi rutinjukat. Idén nyáron a 2021-2022-es csapat részt vett az NCA colligate szurkoló táborában a Northwest Missouri State University-n, ahol hét tagja lett az első a divízió 3 történetében, aki az All-Americans nevet kapta. A csapat szeretné megismételni sikerét az idei NCA-bajnokságon áprilisban. Kövesse a Conquistador Spirit Squadot az Instagramon a következő címen: @dc3_cheer

Éljenzés régóta esedékes reflektorfénybe helyezte a gyakran alulértékelt versenysportot, a pompomlányt. Míg főként a Navarro College körül forog, több száz másik csodálatos szurkolóosztag van szerte az országban, amelyek ugyanolyan keményen dolgoznak, és ugyanolyan lenyűgöző bravúrokat érnek el. Egyes csapatok szerepelhetnek a következő szezonokban.

1000 font súlyú nővérek: Miért nem bíznak a rajongók Tammy Slaton ivóbarátaiban