9 legjobb amerikai nindzsa harcos győztes, rangsorolt

click fraud protection

Davidtől Geoffig fedezze fel az American Ninja Warrior legdominánsabb győztes versenyzőjét.

A sikersorozat 14. évada Amerikai nindzsa harcos2022. szeptember 5-én fejeződött be, a tizenéves Kaden Lebsack sorozatban a második szezont nyerte meg. A középiskolai másodikos diák lenyűgöző bravúrja a ritka levegőbe juttatja a panteonnal. minden idők nagyszerű versenyzői a műsorban, amelyek közül csak néhányat hirdettek győztesnek több mint egyszer.

Mivel Kaden hatalmas győzelme a fejünkben van, érdemes visszatekinteni, és felmérni, hogy az amerikai nindzsa harcosként végzett kétszeri szereplése hol helyezkedik el a show történetében. Ki tudja, talán Kaden zsinórban harmadik címet is nyer.

Levi Meeuwenberg – 1. évad

Mikor vissza ANW Alig többnek tartották, mint egy trükkös újdonságot, a szabadonfutó Levi Meeuwenberg elfogadta a kihívást, és bátran futott át a kesztyűn. A legtöbben azonban egyetértenek abban, hogy Levi legnagyobb sikerei a következő napon történtek Sasuke, a japán verseny ANW -ból adaptálták.

A vitatható győzelem után Sasuke 26-án Levit hirdették ki a győztesnek és az első amerikai utolsó nindzsának. Amikor azonban meghívták, hogy megvédje címét ANW 2. évadban Levi sérülés miatt kénytelen volt visszalépni. A 4. évad után Levi visszavonult a versenytől, így sok rajongó elgondolkodott azon, mi lett volna, ha folytatja.

Brent Steffensen – 4. évad

A profi kaszkadőr, Brent Steffensen versenyzett ANW a mai napig 10 alkalommal. A 4. évadban a Last Ninja Standing nevet kapta, miután ő lett az első amerikai versenyző, aki teljesítette az Ultimate Cliffhangert. Bár ez a bravúr minden bizonnyal kiemelkedik, Brent volt az első versenyző a 4. évadban, aki a Las Vegas-i döntő 2. szakaszában elérte a Wall Liftet, és időben befejezte.

De akárcsak Levi, Brent is hatalmasat bukott a verseny 3. szakaszában, és a Hang Climbről leesett a vízbe. Míg a magányos győzelmét nem lehet tüsszenteni, Brent legnagyobb eredménye az volt, hogy 29 másodperccel végigszáguldott a döntő első szakaszán.

Brian Arnold – 5. évad

Annak ellenére, hogy eddig hétszer versenyzett a műsorban, Brian Arnold karbantartási igazgató lett az Utolsó Ninja Az 5. évadban végzett, miután bejutott a Las Vegas-i döntőbe, harmadik helyezést ért el a városi döntőben. Miután alig teljesítette az első szakaszt, 3 másodperc volt hátra, Brian felvette a tempót, és több mint 26 másodperccel átszáguldott a 2. szakaszon.

Az ő ideje alatt a régóta futó valóságshow, Brian lett az egyetlen kihívó, aki legyőzte a Floating Boards-ot, de az Ultimate Cliffhanger megbukott egy törött párkány miatt. Amikor kapott egy mulligant, Brian lett az egyetlen amerikai, aki teljesítette a Hang Climb és Spider Flip technikát. Sajnos, Brian megbukott a verseny 3. szakaszában, miután megküzdött a Flying Barral, és kis híján megelőzte Brent futamát.

Geoff Britten – 7. évad

A hatalmas alkarja miatt Popeye-nek becézett Geoff Britten a 7. évadban a verseny legjobbja lett, és a híres "Az első amerikai nindzsaharcos" nevet kapta, miután 29,65 másodperccel a 4. szakaszon áthaladt. az óra. Azonban egy szabály technikai okán Britten elvesztette a versenyt, amikor Isaac Caldiero gyorsabb időt szerzett az utolsó szakaszban.

A keserédes vereség szabálymódosításhoz vezetett a 8. évadban a sporttal kapcsolatos verseny valóságshow. Az azonban tény, hogy annak ellenére, hogy az első hivatalos amerikai nindzsaharcosként történelmet írt, Britten nem érte el hivatalosan a verseny csúcsát. A legtöbb rajongó azonban a szíve mélyén tudja, hogy ő volt a 7. évad bajnoka.

David Campbell – 2. és 3. évad

Miután David Campbell lett a legtávolabbi és leggyorsabb amerikai a Seasons2 & 3-ban, őt tekintették a legelső kétszeres győztesnek. Amerikai nindzsa harcos. Noha egyesek azt gondolják, hogy a versenyszintje alacsonyabb, mint 2022 lenyűgöző sportolói, senki sem tudja elfogadni eltekintve attól a ténytől, hogy David volt az első és még mindig azon kevesek egyike, aki jobban megnyerte a versenyt egyszer.

Míg David nagyszerű sikereket ért el Sasuke-on, mielőtt mind a 14 szezonban versenyzett ANW, domináns gyorsasági futamai olyan lenyűgözőek voltak, mint bármelyik a show kezdeti napjaiban. Campbell még a 98-as számot is megszerezte Sasuke 27-ben, ami a legmagasabb szám, amit egy amerikainak adtak a Sasuke történetében.

Daniel Gil – 12. évad

A Kingdom Ninja néven is ismert Daniel Gil eltüntette az akadálypályákat a 12. évadban, miközben az összesített győztes lett. Epikus futása során Daniel egyetlen akadályt sem bukott el az egész szezonban, és végigjárta az utat A Spider Trap és a Dragonback megnyeri a Power Tower rájátszását Flex Labreck, Adam Rayl és Austin ellen Szürke. Más nyertesek nem vittek véghez ilyen bravúrokat.

Azon túl, hogy megnyerte a Power Tower konzolt a szeretett valóságverseny show, Gil lenyűgöző veresége Graynek az utolsó meccsen, ami miatt lemaradt, csak azért, hogy átszáguldjon a Cliffhangeren, hogy átvegye a vezetést a győzelem felé vezető úton. Ez az egyik legjobb fotó a kiállítás történetében.

Kaden Lebsack – 13. és 14. évad

Megkapta a második sorozatot ANW Győzelem, Kaden Lebsack a világ minden elismerését megérdemli 100%-os győzelmi arányáért. Kaden kétszer versenyzett a show-ban, és kétszer nyert, ami kétszeresen lenyűgöző, ha figyelembe vesszük, hogy mindössze 17 éves. Sőt, míg számos győztes társai közül megbukott a 3. szakaszon, Kaden kétszer is bejutott a 4. szakaszba, mielőtt kikapaszkodott volna, így ő lett az első versenyző a kiállítás történetében, aki ezt követte egymást követő években.

Kaden fiatalságát és atletikusságát arra használta, hogy villámgyors időt mérjen az akadálypályákon, újonc rekordokat állított fel a 13. évad 3. szakaszában, és 5-tel javította idejét a 14. évad 4. szakaszában lábát. Egyik győztes kampányról a másikra egyértelműen fejlődött, Kaden számára az ég a határ ANW jövő.

Joe Moravsky – 6. és 9. évad

Az egyetlen két hivataloson kívül Amerikai nindzsa harcos Bajnokok, Joe Moravsky mindig is csúcsnak számított ANW versenyző. A profi meteorológus kétszer érdemelte ki a Last Ninja Standing címet, egyszer a 6. évadban, majd benn 9. évad, azon kevesek közé kerülve, akik többször is megnyerték a show-t az epikus sprintek miatt. tanfolyamok.

A 6. évadban Joe bosszút állt, amiért kimaradt a sorozatból ANW: USA vs. Japán versenyen a Floating Boards, az Ultimate Cliffhanger és a vadonatúj Propeller Bar segítségével a döntő 3. szakaszában. A 9. évadban Joe több mint 25 másodperccel befejezte a döntő 2. szakaszát, és a Curved Body Prop és az új Peg Cloud akadály legyőzésével megfeszítette az izmokat. Az All Star-bajnok Joe csak a két hivatalos bajnok mögött van ANW történelem.

Isaac Caldiero – 7. évad

Míg Geoff Brittent tartották az első amerikai nindzsa harcosnak a 7. évadban, amikor a por leülepedett, Isaac Caldiero, akit az első hivatalos amerikai nindzsa harcos bajnokként koronáztak meg a kiállításon történelem. Csak egy a két versenyző közül, aki ilyen bravúrt ér el, Caldiero könnyen az egyik leglenyűgözőbb nyertes a mai napig.

A túlságosan magabiztos ANW győztes Caldiero megszerezte a nagybajnoki címet, miután kevesebb, mint 3 másodperc alatt legyőzte Britten idejét a 4. szakaszon, és ezzel a szezon egyik legdrámaibb befejezése lett. Mert ANWA szabályok előírják, hogy a leggyorsabb Kanzenseiha kapja a 100 000 dolláros pénzdíjat, Caldiero megfelelt a számlának, és megszerezte a címet.