click fraud protection

Įvertinimai birželio 8–14 d

Sportas praėjusią savaitę buvo didžiausias nugalėtojas. NBA finalai dominavo 4 geriausiose dešimtuko vietose, o scenarijaus pakartojimai užėmė 5 iš 6 paskutinių vietų. Tai padėjo ABC nugalėti paprastai dominuojančią CBS.

Mentalistas ir kiti padėjo išlaikyti CBS reitinguose nuo 5 iki 10.

7-osios rungtynės Stenlio taurė finale užėmė tik 17 reitingų. Tai buvo geriausiai pasirodęs NBC šou per savaitę. Aš sutrikęs. Maniau, kad ten yra daugiau ledo ritulio gerbėjų, kurie praranda balsą su manimi raudoni sparnai prarado.

Lapės Taigi jūs manote, kad galite šokti buvo jų numeris 1, užėmęs 11 vietą. Viena iš naujausių „Fox“ laidų, Psichinis, nesiseka taip gerai šią vasarą ir tai nėra gerai. Ji užėmė 43 vietą su 4,7 mln.

Šią savaitę pradėjau įtraukti animacines Sunday Fox laidas, nes kai kurie mūsų skaitytojai atkreipė dėmesį į tai, ką jie mėgsta žiūrėti. Mes čia Ekrano triukšmas visada klausosi mūsų skaitytojų.

Kalbant apie kabelinę televiziją, Arčiau neabejotinai uždarė kitų laidų duris

WWE buvo 2 vieta kabelių reitinguose. Įspėjimas apie degimą buvo apsuptas 5-oje vietoje NASCAR televizijos transliacijų.

Šaltinis: Televizija pagal numerius

Tai viskas šiai savaitei. Praneškite mums, jei norite sužinoti apie kokį nors konkretų pasirodymą, ir mes pažiūrėsime, ką galime padaryti. Dėkojame, kad užsukote ir nepamirškite prisijungti ir palikti savo mintis čia!

Ankstesnis 1 2 3

90 dienų sužadėtinis: Evelin sako, kad prodiuseris ją apakino ir privertė Corey daryti dalykus