„American Idol“: 10 naujausių nugalėtojų ir garsiausių jų dainų

click fraud protection

Nuo 2002 m. birželio mėn. Amerikos dievaitis buvo didžiausias daugelio dainininkų, norinčių tapti superžvaigžde, tikslas. Per 19 sezonų serialas supažindino Ameriką su nuostabiai talentingais konkurso dalyviais, kurie tapo populiariais muzikos industrijos vardais.

Kiekvienas laimėtojas gali būti prijungtas prie singlo, tačiau kai kurie išleisti singlai pakeitė pop, roko, R&B ir kt. pasaulį po to, kai jie pasiekė pagrindinį srautą.

10 10 sezonas – Scotty McCreery – „Aš tave taip myliu“

McCreery yra pirmasis šalies atlikėjas ir jauniausias vyras bet kuriame žanre, kurio debiutinis albumas pateko į 1 vietą Top 200 Billboard tope, kuriame buvo karūnavimo daina „I Love You This Big“.

Daina atsidūrė aukščiausiame sąraše po jos išleidimo, o su kitomis savo muzikinėmis pastangomis jis ir toliau užėmė aukščiausias vietas šalies topuose. 10 sezono rezultatai taip pat paskatino McCreery pelnyti daugybę apdovanojimų, pavyzdžiui, geriausio naujojo atlikėjo ir geriausio kantri albumo Billboard muzikos apdovanojimuose.

9 11 sezonas – Phillip Phillips – „Namai“

„Home“ yra geriausiai parduodama daina Amerikos dievaitis istorija, kuris vėliau tapo populiariu dainininkės hitu. Phillipsas laimėjo 11 sezoną ir nuo tada aktyviai dirba pramonėje, įskaitant epizodinį vaidmenį Havajai Five-O, Nacionalinės giesmės koncertas World Series ir daug labdaros pastangų per jo muziką.

Po to, kai tapo čempionu, jis išleido tris albumus, tačiau šis singlas ir toliau daro jį populiariu vardu.

8 12 sezonas – Candice Glover – „I Am Beautiful“

Gloveris dalyvavo atrankoje tris kartus serialui, kol galiausiai laimėjo 12 sezoną, todėl jos sunkus darbas ir atsidavimas buvo vertas. Jos singlas „I Am Beautiful“ iš finalo 2013 m. užėmė 6 vietą JAV „Heat“ diagramoje, 33 vietą JAV R&B diagramoje ir 93 vietą JAV tope.

Ji toliau plėtojo save įvairiose muzikos pramonės srityse, tokiose kaip Brodvėjus, televizija ir filmai.

7 13 sezonas – Caleb Johnson – „Kol tu mane myli“

Roko dainininkui pavyko pasiekti 41 vietą JAV roko tope su savo singlu „As Long As You Love Me“. 13 sezono čempionas turėjo trumpą solo karjerą, išleido savo debiutinį albumą per kelias savaites nuo pergalės, o tada perėjo į Caleb Johnson & The Ramblin Šventieji.

Nuo to laiko Johnsonas išleido daugiau muzikos su savo grupe ir solo, be to, sukūrė savo įrašų kompaniją Big Johnson Records.

6 14 sezonas – Nickas Fradiani – „Gražus gyvenimas“

Pradėjęs kaip savo paties pop/roko grupės dainininkas, Fradiani sugebėjo įrodyti savo talentus kaip 14 sezono nugalėtojas.

Jis yra pirmasis šou nugalėtojas iš JAV šiaurės rytų regiono ir jo singlas „Beautiful Life“ iš jo albumo. uraganas, pateko į pagrindinius topus, įskaitant 24 vietą JAV suaugusiųjų pop tope ir 22 vietą JAV skaitmeniniame tope.

5 15 sezonas – Trentas Harmonas – „Yra mergina“

Beveik pasitraukęs iš šou dėl monodiagnozės, Harmonas sugebėjo gana gerai pasirodyti ir užėmė 15 sezono „American Idol“ vietą.

Solo kantri dainininkas apsuko galvas su savo singlu „There's A Girl“, kuris galiausiai užėmė 27 vietą JAV kantri tope ir 18 vietą „US Country Airplay“. Jis sugebėjo surinkti 69 000 USD pardavimų iš singlo, kuris buvo įtrauktas į jo paties pavadinimo išplėstinį grojimą albumą.

4 16 sezonas – Maddie Poppe – „Going Going Gone“

Poppe laimėjo 16 sezoną su savo karūnavimo singlu „Going Going Gone“ ir užėmė 13 vietą JAV skaitmeniniame topuose. Po to, kai laimėjo legendinį šou, ji išleido du studijinius albumus, be kalėdinio albumo.

Poppe didžiuojasi tuo, kad yra multiinstrumentalistė, moka groti gitara, fortepijonu ir ukelele. Ji toliau gastroliuoja su kitais atlikėjais ir solo, paskutinį kartą savo gimtajame mieste Ajovoje reklamuodama savo akustinį atostogų albumą.

3 17 sezonas – Laine Hardy – „Liepsna“

17 sezono nugalėtojas sugebėjo užimti 8 vietą JAV skaitmeninių topų sąraše su savo singlu „Flame“, kuris taip pat buvo jo Amerikos dievaitis karūnavimo daina.

Nuo pat savo laikų Hardy išgarsėjo kantri/roko žanre Stabas, įskaitant daugelio kitų singlų išleidimą po jo 2016 m. debiutinio albumo „In The Bayou“.

2 18 sezonas – Just Sam – „Rise Up“

18 sezono nugalėtoja turėjo įdomų sezoną – COVID-19 pandemija sustabdė jos galimybę toliau koncertuoti prieš tiesioginę studijos auditoriją.

Tačiau jai pavyko laimėti konkursą perteikusi filmą „Kelkis“. Nors ši daina yra Laikoma viršeliu, o ne originaliu singlu, tai buvo jos oficialus solo atlikėjos singlas, kuris ją įtraukė Žemėlapis.

1 19 sezonas – Chayce'as Beckhamas – „23“

Beckhamo karjera galbūt tik prasidėjo, tačiau jis daro įtaką muzikos industrijoje. „Apple Valley“ gimtoji išleido savo singlą „23“ iš 19 sezono finalo, kuris, be popmuzikos topų, iškart atsidūrė šalies topų viršūnėje.

Užkrečiantis singlas padėjo jam laimėti šou, ir tai tik jo dainininko karjeros pradžia.

KitasDidysis brolis: 10 visų laikų blogiausių pralaimėtojų, įvertinta