Love Island USA, sezona 3: Kako deluje finale in kako si pari razdelijo denar

click fraud protection

Potem ko oboževalci glasujejo za par, ki bo zmagal v šovu, je Otok ljubezni ZDA Finale 3. sezone bo prvake vprašal, ali želijo razdeliti glavno nagrado 100.000 $ ali obdržati ves ta denar samo z eno osebo. Navsezadnje želi ta format odgovoriti na vprašanje, ali so otočani šli v šov zaradi ljubezni ali zaradi denarja. Če se zmagovalni par odloči za razdelitev glavne nagrade, se v oddaji razume, da sta bila tam iz pravih razlogov.

Med uvodna sezona Otok ljubezni ZDAElizabeth Weber in Zac Mirabelli sta osvojila glavno nagrado 100.000 $ in sta se odločila za razdelitev denarja. Lani sta glavno nagrado osvojila Justine Ndiba in Caleb Corprew, ki sta se tudi odločila, da si denar razdelita. Ko gre za 3. sezono, so finalistični pari Alana Paolucci & Charlie Lynch, Bailey Marshall & Jeremy Hershberg, Kyra Lizama & Will Moncada ter Olivia Kaiser & Korey Gandy.

The veliki finale Otok ljubezni ZDA bo na sporedu to nedeljo, 15. avgusta na CBS. Tako kot katera koli druga sezona v Otok ljubezni franšize, lahko gledalci glasujejo za enega od 4 najboljših parov, ki bodo osvojili glavno nagrado 100.000 $. Ko voditeljica Arielle Vandenberg razglasi zmagovalni par, bo vsak od teh partnerjev prejel kuverto. Ena ovojnica vsebuje kartico za 100.000 $, druga ovojnica pa bo prazna. Ti otočani bodo odprli svoje kuverte in ugotovili, kaj je v njih. Oseba, ki na koncu dobi ovojnico s 100.000 $, se lahko odloči, ali želi da glavno nagrado obdrži zase ali če želi denar deliti s svojim partner.

Pari, ki se uvrstijo na četrto in tretje mesto v šovu so običajno napovedani precej zgodaj med a Otok ljubezni finale. Ko te objave izginejo, se epizoda preusmeri na dva preostala para, ki sta se uvrstila med prva dva. Zgodovinsko gledano v britanskih ali ameriških izdajah nikoli ni bilo zmagovalnega para Otok ljubezni ki je izbrala ne da bi si med seboj razdelili glavno nagrado. Tudi če zmagovalni par ni nujno zaljubljen, se zdi za vsakega otočana res sebična poteza. zahtevati nagrado zase, potem ko je javnost teoretično izglasovala, da ta dva posameznika zmaga.

Za razliko od lanskega leta je še vedno veliko negotovosti Otok ljubezni ZDA finale sezone 3. Končni datumi parov v šovu bi lahko vplivali na nekaj glasov v določeno smer, vendar javnost ima tudi zelo močna čustva do nekaterih otočanov v 3. sezoni, kar bo verjetno vplivalo na splošno rezultate.

Otok ljubezni ZDA 3. sezona se predvaja ob torkih, sredah, četrtkih, petkih in nedeljah ob 21:00 ET/PT na CBS.

90-dnevni zaročenec: igralke, ki bi bile kot nalašč za Syngin