Preverite svoj koledar, ker Comic-Con 2011 bo kmalu pri nas. Z več kot 70 različnimi televizijskimi ploščami, potrjenimi za letošnji Comic-Con v San Diegu, je ugotoviti, kdaj in kje se bo vaša najljubša televizijska serija predvajala, zagotovo lažje reči kot narediti.

Poleg tega nekaj najljubših TV serij Comic-Cona so bili nadgrajeni iz slavne Ballroom 20, zdaj pa bo krasila dvorano H s 5000 sedeži. Tako letos ne boste mogli cel dan preprosto sedeti v eni sobi, da bi ujeli številne pomembne televizijske dogodke, ki jih ponuja Comic-Con.

Na srečo smo poskušali odstraniti nekaj zmede iz vaše izkušnje s Comic-Conom s popolnim razporedom vseh TV plošč. Medtem ko nekatere serije konkretnih podrobnosti še niso objavili, je večina televizijskih serij že potrdila svoje načrte za Comic-Con 2011.

Bodite pozorni na Screen Rant, saj vam bomo na našem Uradna stran s pokritostjo Comic-Cona.

Ko bo objavljenih več novih informacij, bomo urnik ustrezno posodobili.

-

Posodobljeno #1 (7/05): Bones, najbolj smrtonosni bojevniki: Vampirji vs. zombiji

, Phineas in Ferb, Udari Buttowskega in Ribji trnki plošče; prikrito pokuka Tron: Upor, Motorcity in Gravity Falls.Posodobljeno #2 (7/06):Eureka, Skladišče 13, Alfe, svetišče, Biti človek panelni časi; Syfy Screening: Eruka, Haven & Moški MerkurPosodobljeno #3 (7/06):Prebudite se čas/lokacija ploščePosodobljeno #4 (7/07): Dokončen urnik SRE/ČETPosodobljeno #5 (7/07): Dokončen petkov urnik

SRED/ČET |PETEK | SOBOTA | NEDELJA

-

SREDA, 20. JULIJ

Alcatraz pilotna projekcija – 18.00-18.50 (Ballroom 20)

Skrivni krog pilotna projekcija – 18:50-19:40 (Ballroom 20)

Oseba interesapilotna projekcija – 19:40-20:35 (Ballroom 20)

Nadnaravno: Anime serijapilotna projekcija – 20:35-21:00 (Ballroom 20)

ČETRTEK, 21. JULIJ

Obvestilo o opeklinah: Padec Sama Axe -10.00-11.00 (Drevna dvorana 20)Igralci: Bruce CampbellProizvajalci: Matt Nix

X-PlayV živo- 10.00-11.00 (soba 25ABC)Igrajo: Adam Sessler, Morgan Webb, Blair Herter, Kristin AdamsProizvajalci: Wade Beckett

Najsmrtonosnejši bojevnik: Vampirji vs. zombiji -10:11-11:00 Soba 25ABC)Igralci: Richard "Mack" Machowicz, dr. Armand Dorian, Robert DalyProizvajalci: Raša DračkovičPosebni gostje: Wes Craven, Steve Niles, Max Brooks

Prikrite zadeve-11:15-12:15 (Ballroom 20)Igralci: Piper Perabo, Christopher Gorham, Sendhil Ramamurthy, Kari Matchett, Anne Dudek, Peter GallagherProizvajalci: Dug Liman, Chris Ord, Matt Corman, Dave Bartis

Battlestar: Tako rečemo vsi-11:45-12:45 (soba 68CF)Igralci: Richard Hatch, Michael Taylor, BG znanstveni svetovalec dr. Kevin Grazier

Igralska zasedba Psih @ Comic-Con 2010

Psih-12:30-13:30 (Ballroom 20)Igralci: Kurt Fuller, James Roday, Dule Hill, Maggie Lawson, Tim Omundson, Kirsten Nelson, Corbin BernsenProizvajalci: Steve Franks, Kelly Kulchak, Chris Henze

Nickelodeon Fanboy & Chum Chum: Tighty, Whitey & Mighty-12:00-13:00 (soba 23ABC)Igralci: Nika Futterman, Jamie Kennedy, Jeff Glen BennettProizvajalci: Eric Robles, Steve Tompkins, Jason Meier

Zvonec -13:45-14:45 (Družna dvorana 20)Igralci: Sarah Michelle Gellar, Nestor Carbonell, Ioan Gruffudd, Kristoffer PolahaProizvajalci: Pam Veasey, Nicole Snyder, Eric Charmelo

Napoleonov dinamit -14:00-15:00 (soba 7AB)Igralci: Jon Heder, Tina Majorino, Efren Ramirez, Jon Gries, Sandy Martin, Diedrich BaderProizvajalci: Mike Scully

Obvestilo o opeklinah @ Comic-Con 2010

Igra prestolov-15.00-16.00 (Drevna dvorana 20)Igralci: Emilia Clarke, Peter Dinklage, Kit Harington, Jason Momoa, Nikolaj Coster-WaldauProizvajalci: David Benioff, D.B. WeissPosebni gost moderator: Avtor George R.R. Martin

Izdelava Transformers Prime -15:30-16:30 (soba 8)Igralci/producenti: Mike Vogel, Brian Lenard, Jeff Kline, Duane Capizzi, Jose Lopez

Prebudite se- 15:45-16:45 (soba 6A)Igralci: Jason IsaacsProizvajalci: Howard Gordon, Kyle Killen

Archer Pregled in vprašanja in odgovori - 16.00-17.00 (Indigo Ballroom, Hilton San Diego Bayfront)Igralci: H. Jon Benjamin, Aisha Tyler, Chris Parnell, Judy Greer, Amber NashProizvajalci: Adam Reed

TV vodnik Revija: Priljubljene oboževalcev - 16:15-17:15 (Družna dvorana 20)Posebni gostje: Nestor Carbonell (Zvonec), Johnny Galecki (Teorija velikega poka) Jorge Garcia (Alcatraz), Leslie Hope (Reka), Zachary Levi (Chuck) Joe Manganiello (Prava kri), Julie Plec (Vampirski dnevniki) Matt Smith (Doctor Who), Kevin Williamson (Vampirski dnevniki), Deborah Ann Woll (Prava kri), in drugi.

Vojne zvezd: Vojne klonov Predogled 4. sezone - 16.15-17.15 (soba 68CF)Proizvajalci: David Filoni, nadzornik FX Joel Aron in drugi

Beavis & Butthead -17.00-18.00 (soba 6A) Igralci/producenti: Mike Judge

Brez sramu - 17:30-18:25 (Družna dvorana 20)Igralci: William H. Macy, Emmy Rossum in dodatni igralciProizvajalci: John WellsDomovina Ekskluzivni napovednik – 18:25–18:35 (Družna dvorana 20)Igralci: Morena Baccarin

Dexterjeva Michael C. Hall & Jennifer Carpenter na Comic-Conu 2010

Dexter - 18.35-19.30 (Drevna dvorana 20)Igralci: Michael C. Hall, C.S. Lee, David Zayas, Colin HanksProizvajalci: John Goldwyn, Sara Colleton, Scott Buck in Manny Coto.

Wilfred Pregled in vprašanja in odgovori - 18.15-19.30 (soba 6A)Igralci: Elijah Wood, Jason Gann, Fiona Gubelman, Dorian BrownProizvajalci: David Zuckerman, Randall Einhorn

Penn & Teller Tell a Lie -19:00-20:00 (Indigo Ballroom, Hilton San Diego Bayfront)Igralci: Penn Jilette, Teller

Torchwood: Čudežni dan Epizoda 103 Projekcija – 9:30-22:15 (soba 6DE)

...nadaljujte po petkovem urniku

1 2 3 4

Iron Man se v Marvelovih stripih uradno prelevi v 'Iron God'

O avtorju