Tedenski TV zaključek

click fraud protection

Ocene od 8. do 14. junija

Šport je bil prejšnji teden veliki zmagovalec. Finale lige NBA je prevladovalo na prvih 4 mestih v najboljših 10, medtem ko so scenaristične ponovitve zasedle 5 od zadnjih 6 mest. To je pomagalo ABC-ju zmagati nad običajno prevladujočo prisotnostjo CBS.

Mentalist in drugi so pomagali CBS obdržati na lestvicah od 5 do 10.

7. tekma Stanleyjev pokal finale se je uvrstil šele na 17. mesto v gledanosti. To je bila NBC-jeva najbolj uspešna oddaja v tem tednu. jezen sem. Mislil sem, da je več hokejskih navijačev, ki so izgubili svoj glas z mano Rdeča krila izgubljen.

Fox's Torej misliš, da znaš plesati je bil njihov hit številka 1, saj je prišel na 11. Ena najnovejših Foxovih oddaj, Mentalni, ne gre tako dobro v tem poletnem časovnem okviru in to ni dobro. Zasedla je 43. mesto s 4,7 milijona gledalcev.

Ta teden sem začel vključevati animirane oddaje Sunday Fox, ker so nekateri naši bralci poudarili, da so te oddaje tisto, kar radi gledajo. Tukaj smo na Razdražljivost zaslona vedno poslušajo naše bralce.

Kar se tiče kabelske televizije, Bližje vsekakor zaprl vrata na drugih oddajah medtem WWE je bil 2. v kategoriji kablov. Obvestilo o opeklinah je bil na svojem 5. mestu obkrožen s televizijskimi oddajami NASCAR.

vir: TV po številkah

To je vse za ta teden. Sporočite nam, če želite izvedeti o kateri koli oddaji, in videli bomo, kaj lahko storimo. Hvala, ker ste prišli in ne pozabite se oglasiti in pustiti svoje misli tukaj!

Prej 1 2 3

90-dnevni zaročenec: Evelin pravi, da ji je producent zaslepil in prisilil Coreyja, da počne stvari