Супер Бовл ЛИВ шоу на полувремену је гледало 103 милиона људи

click fraud protection

103 милиона људи укључено Супербоул 54емисија на полувремену, на челу са Шакиром и Џенифер Лопез, са повећањем гледаности од 4% у односу на прошлогодишње полувреме. Овогодишњи Супер Бовл одржан је у Мајамију на стадиону Хард Роцк. Музика емисије одала је почаст богатим латино коренима Мајамија тако што су представили само латино уметнике. Поред Шакире и Џеј Ло, наступили су и певачи Џеј Балвин и Бад Бани. Одећа и шминка су такође били приметни. Бад Бунни је носио веома незаборавно металик сребрно одело, док су се Џенифер Лопез и Шакира пресвукле у неколико замршених костима. Представа на полувремену је такође искористила прелепе светлосне ефекте на сцени, што је у комбинацији са добро кореографисаним плесом створило импресиван визуелни доживљај и за гледаоце.

Иако се чини да овогодишња емисија на полувремену добија много више похвала од осталих емисија на полувремену последњих година, изузетно блиска фудбалска утакмица је свакако помогла да се постави позорница за велики шоу. Обе екипе су изашле из тунела спремне да играју брзо и снажно. Било је неколико великих погодака на оба квотербека, а прво полувреме је прекинуто са изједначеним резултатом 10-10. Чинило се да је енергична емисија на полувремену још више појачала играче, јер су 49ерси преузели и одржали предност од 10 поена дубоко у четвртој четвртини. Ово вођство су прекинуле офанзивне звезде Чифса предвођене

квотербек Патрик Махомес и тајни део Тревис Келси. Чифси би затим затворили утакмицу са коначним резултатом 31-20.

Повећање гледаности из године у годину, као и броја гледалаца забележили су Фок Спортс. Постоји неколико очигледних разлога за повећање: полувреме је било јединствено и напето, игра је била напета и физичка, Махомес је потенцијално разбио "Мадден Цурсе", итд. Постоји још један важан фактор у томе да гледаоци остану у току целе игре: повратак сјајних и незаборавних реклама за Супер Боул. Посебно популарна реклама била је Реклама за Роцкет Мортгаге са Џејсоном Момоом у главној улози оф Акуаман. Оглас је приказивао Момоу како се враћа како долази у своју кућу и "осјећа се као код куће" гулећи косу и "лажне" мишиће, откривајући болесног мршавог човјека (очигледно уз помоћ ЦГИ).

Још једна незаборавна реклама за Супер Боул је била Реклама за саднице која је представила Баби Нут. Показано је да је беба верзија господина Кикирикија рођена након што је овај убијен у ранијој реклами за Плантерс, повлачећи многа поређења са Бебом Јодом из Мандалорац. Баби Нут ће несумњиво обезбедити интернету мноштво формата мемова у блиској будућности. Многи други незаборавни огласи су пуштани у паузи пре полувремена, као и током рекламних пауза током утакмице.

Задивљујућа фудбалска утакмица и урнебесни, добро продуцирани огласи задржали су ТВ публику довољно ангажованом да види значајно повећање броја ТВ гледалаца присутних у емисији Џенифер Лопез и Шакире на полувремену. Ту је и фактор оних којима није стало до саме игре, али им је стало до емисије на полувремену, посебно ако су обожаватељи Џеј Лоа и Шакире. Неки навијачи се посебно укључују за полувреме и потпуно заобилазе остатак утакмице. Али без обзира на то зашто су људи гледали, Џенифер Лопез, Шакира и остали певачи су сигурно искористили полувреме током Супербоул 54.

Извор: Фок Спортс

Цхуцки: Зашто је Јаке рад са Цхуцкијем најбоља ствар за серију